چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱

امام جمعه مشهد:

برخی جریان‌های سیاسی به دشمن چراغ سبز نشان می‌دهند

 امام جمعه مشهد علم الهدا

امام جمعه مشهدمقدس گفت: متاسفانه برخی جریان‌های سیاسی داخلی به دشمن چراغ سبز نشان می‌دهند.

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله سیداحمد علم الهدی در گردهمایی ائمه جمعه استان خراسان رضوی اظهار داشت: با آمدن ترامپ، آمریکا و انگلیس سیاست متفاوتی را در مورد ایران دنبال می‌کنند؛ آمریکا معتقد است اگر تا سال ۲۰۲۵ کدخدایی دنیا را به دست نگیرد؛ رو به فروپاشی می‌رود، مسئله سلطه بر قدرت‌های رقیب آمریکا یعنی چین، هند و روسیه و ژاپن است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: این تسلط فقط با برداشته شدن سنگلاخی به نام ایران ممکن است و نظر ترامپ و آمریکا این است که تا چند سال آینده، ایران سرکوب و نظام ما که نمونه دولت دینی و اسلامی است از بین برود.
علم الهدی خاطرنشان کرد: انگلیسی‌ها با طرح آمریکا برای فشار اقتصادی بر ایران مخالف هستند چون می‌دانند نظام ما، نظام ایدئولوژیک و رخنه کرده در قلب مردم است. مشکل امروز ما چراغ سبز جریان‌های سیاسی داخلی و زاویه‌دار با رهبری به آمریکا و دشمن است.
وی عنوان کرد: برخی گرانی‌ها و مشکلات معیشتی که برای مردم ایجاد می‌شود عمدی و جهت ایجاد نارضایتی در آنان است؛ این سیاه‌نمایی‌ها و بزرگ جلوه دادن مشکلات کشور نیز شکل دیگری از نومید کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب است؛ حواسمان باشد در زمین دشمن بازی نکنیم تا با حرکت ما نتیجه به نفع دشمن رقم نخورد؛ چراغ سبز از FATF و CFT بزرگتر که به‌خاطر بهانه ندادن دست آمریکا اینها را تصویب کنیم؟
امام جمعه مشهد ادامه داد: این چراغ سبزها به دشمن برای قدرت‌طلبی آنان است تا دشمن به وسیله آنان همچون سال ۸۸ حرکتی را در کشور ما بزند که با پشتیبانی از خارج کشور، سبب استیصال مردم و براندازی نظام شود؛ این فتنه ۹۸ است.
انتهای پیام/

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.