سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

کمک ۴ هزار میلیاردی دولت به قطعه‎سازان خودرو اجرایی شد

1

دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودروی ایران گفت: کمک ۴ هزار میلیارد تومانی دولت به قطعه‌سازان به مرحله اجرا رسیده است.

به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، مازیار بیگلو دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودروی ایران با اعلام اینکه کمک ۴ هزار میلیارد تومانی دولت به قطعه‌سازان به مرحله اجرا رسیده است، اظهار داشت: با تعاملات صورت گرفته میان قطعه‌سازان و خودروسازان به همراه بانک‌های عامل قرار است پرداخت این تسهیلات در اسرع وقت صورت گیرد.

وی با بیان اینکه لیست قطعه سازان از طریق خودروسازان با نظارت انجمن قطعه‌سازان به بانک‌های عامل ارسال شده است، افزود: خوشبختانه این تسهیلات قرار است به صورت مستقیم در اختیار قطعه سازان قرار گیرد که این موضوع یک نکته مهم به شمار می‌آید.

دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودروی ایران با اعلام اینکه انتظار می‌رود با همکاری بانک‌های عامل این کمک مالی تا پایان بهمن ماه به قطعه‌سازان پرداخت شود، تصریح کرد: علاوه بر این کمک ۸۷۰ میلیون یورویی نیز قرار بود در اختیار قطعه‌سازان قرار گیرد که هنوز سازوکار آن مشخص نشده است. اگر این موضوع نیز اجرایی شود بخشی از مشکلات قطعه‌سازان برطرف خواهد شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.