چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

مدیر کل استاندارد خراسان رضوی

علیه سه شهربازی در خراسان رضوی اعلام جرم شد

شهربازی

مدیر کل استاندارد خراسان رضوی گفت: علیه سه شهربازی و مجموعه تفریحی استان که به بازرسان این اداره کل اجازه ورود و آزمون تجهیزات و دستگاههایشان را نداده بودند در مراجع قضایی اعلام جرم شد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد رضا جمیع افزود: دو مورد از این مجموعه ها در مشهد و سومی در یکی از شهرستانهای خراسان رضوی قرار دارد که با پیگیریهای قضایی به دنبال اقدام پلیس اماکن برای مهر و موم هر سه مرکز تفریحی یاد شده هستیم.

وی ادامه داد: ازابتدای سال بازرسان این اداره از ۳۵ مرکز تفریحی، شهربازی و پارک آبی خراسان رضوی بازدید و ۸۵ وسیله بازی و تجهیزات فاقد گواهینامه استاندارد آنها را پلمب و مهر و موم کرده اند.

مدیرکل استاندارد خراسان رضوی به آغاز فعالیت شهربازیهای روباز در نیمه نخست سال اشاره و بیان کرد: طی این مدت با افزایش ورود زائر و مسافر به استان شاهد افزایش فعالیت مراکز تفریحی هستیم لذا از مردم می خواهیم برای حفظ ایمنی خود و فرزندانشان تاییدیه های استاندارد برای تجهیزات تفریحی را از مالکان این تاسیسات مطالبه کنند.

جمیع افزود: شهروندان می توانند تخلفات شهربازیها را به این اداره گزارش کنند چنانکه طی دو ماه نخست امسال با پیگیری چند مورد از گزارشهای مردمی برخی تجهیزات تفریحی فاقد گواهینامه استاندارد مهر و موم شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.