پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

رئیس اتحادیه باطری سازان و باطری فروشان کرج:

بازار باطری خودرو به ثبات رسیده است

باطری خودرو

البرز- رئیس اتحادیه باطری سازان و باطری فروشان کرج ضمن ابراز خرسندی از آخرین وضعیت بازار این صنف گفت: خوشبختانه بازار باطری به لحاظ قیمت به کنترل رسیده که به نظر می رسد این ثبات تا پایان سال مستمرباشد.

محمدرضا چوپانی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: باطری خودرو در سال جاری ۱۵ درصد افزایش قیمت داشته اما نکته قابل توجه این بود که تاکنون هیچ گونه نوسان یا تغییر و تحولی در قیمت ها مشاهده نشده است.

وی ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی مردم گفت: مردم در شرایط اقتصادی خوبی به سر نمی برند اما باتوجه به این که هر باطری یک عمر مشخص داشته و شرکت های تولیدکننده نیز هزینه های جاری خاص خود را دارند بدون شک  کاهش قیمت باطری بیش از این برای کارخانه ها به صرفه نخواهد بود.

رئیس اتحادیه باطری سازان و باطری فروشان کرج افزود: خوشبختانه شرکت های ایرانی توانسته اند با شرکت های معروف کره ای رقابت کرده و به لحاظ کیفیت تفاوت ها را از بین ببرند.

چوپانی ضمن خوش بینی در خصوص آینده بازار گفت: هنوز نواقص کوچکی در بخش آمپرهای باطری در تولیدات داخلی وجود دارد اما به طور حتم دردو سال آینده حرف های زیادی در بازارهای جهانی خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: خوشبختانه مردم به محصولات داخلی اعتماد کرده و تولیدکنندگان با تکیه بر همین اعتماد روزبه روز کیفیت کار خود را افزایش داده اند.

رئیس اتحادیه باطری سازان و باطری فروشان کرج ضمن درخواست از مردم گفت: هنگام خرید باطری های خارجی نهایت دقت را داشته باشند چرا که باتوجه به عدم واردات اغلب باطری های موجود در بازار تاریخ گذشته و بی کیفیت هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.