پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

شهردار مشهد مطرح کرد:

همکاری جهاد دانشگاهی با شهرداری مشهد برای کاهش مشکلات حاشیه شهر

بازدید شهردار مشهد از روزنامه قدس در روز خبرنگار

شهردار مشهد با اشاره به همکاری جهاد دانشگاهی با شهرداری مشهد برای کاهش مشکلات حاشیه شهر، گفت: در این خصوص با جهاد دانشگاهی در حال گفت‌وگو و تبادل نظر هستیم و با توجه به تأکیدی که بر مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار وجود دارد به زودی نتیجه آن حاصل خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا کلایی در حاشیه بازدید از سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، با تبریک سال‌روز تأسیس جهاد دانشگاهی و روز خبرنگار به خبرنگاران ایسنا، اظهار کرد: تلاش همکارانمان در خبرگزاری ایسنا قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰ سال است که از نزدیک به عنوان یک عضو سازمان جهاد دانشگاهی مشغول بوده‌ام و همیشه به واسطه تعلق خاطری که به آن دارم فعالیت‌های جهاد دانشگاهی را رصد می‌کنم.  
کلایی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی خراسان رضوی یکی از بالنده‌ترین واحدهای جهاد دانشگاهی است و توانسته است تمامی اهدافی که برای این نهاد در نظر گرفته شده است را به زبان حال تبدیل کرده و پیگیری کند و خوش‌بخاتنه توانسته است این اهداف را به صورت مناسبی تحقق بخشد.
وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی خراسان رضوی تجربه  بسیار بزرگ و گرانقدر انباشته کرده  و اکنون زمان استفاده از آن در زندگی مردم رسیده است و امیدوارم در آینده فارغ از رشدی که داشته شاهد جهش جدی در فعالیت‌های آن باشیم.
شهردار مشهد در خصوص همکاری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با شهرداری به منظور کاهش مشکلات حاشبه شهر مشهد، گفت: در این خصوص با جهاد دانشگاهی در حال گفت‌وگو و تبادل نظر هستیم. تقویت زنجیره‌های ارزش و شبکه‌های کسب و کار خانگی و همچنین فعالیت‌هایی که برای ایجاد ارزش افزوده از طریق فعالیت‌های گسترده کاربر انجام می‌شود کارهایی است که جهاد دانشگاهی در حال انجام آن هستند.
وی افزود: با توجه به تأکیدی که بر مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار وجود دارد به زودی نتیجه آن حاصل خواهد شد.   
منبع: ایسنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.