چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

فرمانده جدید سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی منصوب شد

تودیع و معارفه

خراسان شمالی-با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سید حسن مرتضوی، فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی تکریم و سرهنگ ابوالقاسم چمن به عنوان فرمانده جدید سپاه جوادالائمه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی منصوب شد.

به گزارش  خبرنگار قدس آنلاین، دریادار علی فدوی، در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی اظهار داشت: آمریکا که در دشمنی اش با مردم ایران شکی وجود ندارد و بارها به تلاش برای نابودی جمهوری اسلامی را به زبان آورده به اقتدار نظام و تحول قدرت دفاعی و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی اعتراف می کند.

وی افزود: دشمنان وقتی دیدند که مردم و نیروهای مسلح ما از عزیزترین سرمایه خود، یعنی جانشان به راحتی گذشته و تقدیم ۲۰۰ هزار شهید در دوران دفاع مقدس این امر مهم را ثابت کرده است، به برکت خون شهدا از هرگونه تعرض نظامی و شلیکی نسبت به این کشور پشیمان شدند.

فدوی در ادامه به مشکلات اقتصادی کنونی اشاره کرد و گفت: امام از ابتدای انقلاب گفتند ما نباید خام فروشی کنیم و امام خامنه‌ای نیز بر آن تأکید کردند و تمام دولت‌ها هم همیشه این را تأیید می‌کردند اما چون پای‌کار نرفتیم موضوع حل‌نشده است.

وی افزود: شواهد نشان می‌دهد که تصمیم بر حل مشکلات اقتصادی گرفته‌ایم و یقیناً به برکت انقلاب و با وعده خداوند به توفیق‌های بزرگ دست پیدا می‌کنیم زیرا اراده جمعی برای حل مشکلات اقتصادی وجود دارد.

جانشین فرمانده سپاه با گلایه از فعالیت‌های فرهنگی کشور گفت: آیا ما باید نگران این باشیم که جبهه باطل فعالیت‌های فرهنگی انجام دهد و بر روی مردم ما اثر بگذارد؟ آیا این درشان ماست؟ آن‌ها باید بترسند و می‌ترسند که ما اسلام را به گوش مردم جهان برسانیم.

وی در پایان گفت: وعده خداوند به تفرقه تعلق نمی‌گیرد ولی به همدلی تعلق می‌گیرد و در خراسان شمالی این روال برقرار است و امیدواریم این همدلی بیشتر شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.