شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

سرپرست معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی منصوب شد

سرپرست معاونت اماکن متبرکه

طی حکمی از سوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، مصطفی فیضی به عنوان سرپرست معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی منصوب شد.

به گزارش قدس آنلاین، در حکم مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی خطاب به مصطفی فیضی چنین آمده است:
«حرم مطهر رضوی و آستان مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به لطف انفاس قدسیه آن حضرت، مهبط نزول ملائک الهی و ملجاء و پناهگاه ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(سلام الله علیهم اجمعین) بوده و هست و به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، امر زیارت در ابعاد کمی و کیفی و ملی و بین المللی در حال تعالی است.
این مهم مسئولیت ما خادمان این آستان ملکوتی در تکریم و ارائه خدمات شایسته به زائران این مضجع شریف را مضاعف می کند. حال که جناب آقای مهندس سید خلیل منبتی بنا به درخواست خودشان سنگری دیگر را برای خدمت برگزیده اند، ضمن تشکر و قدردانی از خدمات و تلاش های صادقانه ایشان، حسب تاکید تولیت آستان قدس رضوی، جنابعالی که برخوردار از سوابق شایسته ایمانی و مدیریتی و آشنا به شئون دستگاه مقدس رضوی هستید، با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی منصوب می شوید.
شایسته است حسب تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر سیاست زائرمحوری، فراهم آوردن شرایط زیارت توام با آرامش، معرفت افزا و تاثیرگذار در زندگی زائر در اولویت مدیریت حرم مطهر قرار گیرد و همه تلاش ها و برنامه ها معطوف به تحقق این امر باشد، تا حرم مطهر مظهر خدمت شایسته و خادمان و خدمتگزاران عزیز، تجلی اخلاق و سیره رضوی باشند.
انسجام کلیه اقدامات در حرم مطهر، برنامه ریزی دقیق و تلاش بی وقفه برای ارائه خدمات در شان زائران گرامی، تامین نظم، انضباط و بهداشت مطلوب با بهره گیری از ظرفیت خادمان و کارشناسان و آموزش و نظارت مستمر بر عملکردها مورد تاکید است.
در ظل توجهات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.»

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.