یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲

«میدون» با کشف استعدادهای تازه روی آنتن می رود

میدون

مسابقه تلویزیونی «میدون» به تهیه کنندگی سیدمحمدحسین هاشمی گلپایگانی و با هدف کشف و معرفی استعدادهای تازه به زودی روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

به گزارش قدس آنلاین، مسابقه تلویزیونی «میدون» به تهیه کنندگی سیدمحمدحسین هاشمی گلپایگانی به زودی روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت. «میدون» یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی شغلی است که با هدف مشاوره و حمایت از کسب‌ و کارهای برتر نوپا، طراحی شده و با حضور ۴ داور متخصص و فعال در حوزه کسب و کار نوین پخش خود را آغاز خواهد کرد.

فصل نخست «میدون» در ۲۶ قسمت و ۲ روز در هفته روانه آنتن خواهد شد. دکتر مینا مهرنوش عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، مدیرعامل چندین شتاب دهنده و مرکز استعدادیابی و خلاقیت کسب و کار، دکتر علیرضا یونچی عضو مجمع عالی واردات، دکتر پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و دکتر امیرحسین اسدی مدیرعامل چندین شتاب دهنده و استارت آپ، تیم داوری نخستین دوره از مسابقه بزرگ تلویزیونی «میدون» را تشکیل می‌دهند.

۳ شرکت کننده به این برنامه راه یافته اند که در هر قسمت به ارائه طرح خود می پردازند و کارآفرین برتر هر شب با نظر داوران و جمعی از دانشجویان نخبه ایرانی انتخاب خواهد شد. در انتهای هر هفته با رأی مخاطبان، کارآفرین برگزیده از میان نفرات برتر هر قسمت انتخاب شده و تا سقف ۱ میلیارد تومان وام برای تبدیل طرح منتخب به کار صنعتی به وی اختصاص خواهد یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.