یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

غفوری:

هنوز نمی‌دانیم چه ماجراهایی در «پایتخت۶» رقم می خورد

پایتخت

تهیه کننده سریال «پایتخت۶» گفت: در این سال‌ها متن‌های پایتخت به گونه ای نوشته شده که چندان قابل پیش بینی نباشد و هنوز نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی در سریال بیفتد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس، «الهام غفوری» تهیه کننده سریال «پایتخت۶» با اشاره به نگارش این سریال توسط محسن تنابنده گفت: آقای تنابنده مدتی است که کار نگارش متن‌های این سریال را آغاز کرده است و همانطور که قبل‌تر گفته بودم این سریال آذرماه وارد مرحله تولید می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تنها لوکیشن «پایتخت۶» ایران است، افزود: فعلا در قصه‌هایی که نوشته شده است، لوکیشن اصلی ایران و منطقه شیرگاه مازندران است. اما در این سال‌ها متن‌های پایتخت طوری بوده که زیاد قابل پیش بینی نیست و هنوز نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی در کلیت سریال بیفتد. هر زمان آقای تنابنده قصه را کامل کرد می‌توانم درباره کلیت داستان صحبت کنم. 

تهیه کننده سریال «پایتخت» درباره حضور بازیگران جدید در این سریال نیز گفت: همه بازیگران اصلی که در فصل‌های قبلی بازی می‌کردند، در فصل ۶ نیز حضور  دارند. اما امکان اینکه بازیگرهای جدیدی نیز به قصه وارد شوند نیز هست، اما تا به اینجای داستان که به نگارش درآمده است، بازیگر جدیدی نداشتیم.

علیرضا خمسه که نقش بابا پنجعلی را ایفا می‌کرد در فصل جدید سریال «پایتخت» حضور ندارد و مهران احمدی بازیگر نقش بهبود با اینکه در دو فصل قبلی حضور نداشته اما در این فصل ایفای نقش خواهد کرد. 

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی اصل و ... در این سریال بازی می‌کنند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.