پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان همدان:

پرداخت ۱۷ هزار میلیارد ریال تهسیلات اشتغال زا دراستان همدان

شریعتمداری وزیر تعاون

همدان_ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: در شش ماهه امسال ۱۷ هزار و ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط بانک‌های این استان از محل‌های مختلف پرداخت شده است.

به گزارش قدس انلاین ،احمد توصیفیان مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان همدان ظهر پنجشنبه در شورای برنامه ریزی توسعه استان در سالن جلسات استانداری همدان استان اظهار کرد: از محل تسهیلات اشتغال پایدار سه هزار و ۲۰ میلیارد ریال با نرخ ۶ درصد برای توسعه روستاها و ایجاد اشتغال در روستا از ابتدای اجرای طرح پرداخت شده است.
توصفیان افزود:در شس ماهه امسال ۱۷ هزار و۹۰ میلیارد ریال تهسیلات اشتعالزایی توسط بانک های استان از محل های مختلف پرداخت شده است.
وی ادامه داد: در هفته دولت ۴۰ طرح با اشتغال بالای ۱۰ نفر در مجموع با ایجاد اشتغال ۶۴۱ نفر به بهره برداری رسیده است.
وی گفتخ۷: حدود ۶۳ درصد از تسهیلات پرداختی روستایی در بخش کشاورزی، ۳۲ درصد در بخش صنعت و پنج  درصد به بخش خدمات اختصاص دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: ۶۱ درصد از تسهیلات به طرح های جدید اختصاص دارد و بقیه به طرحهای توسعه‌ای و طرح‌های موجود به عنوان سرمایه در گردش پرداخت شده که همه طرح ها در راستای بخشنامه‌ها و به رسته‌های اولویت دار استان است.
وی اظهار داشت: به دلیل اهمیت کیفیت کار توسط مسئولان به ویژه استاندار کمیته های نظارت استانی و شهرستانی به صورت مداوم از طرح ها بازدید کردند.
توصیفیان گفت: در شش ماهه امسال ۱۲ هزار و ۲۶۰ شغل توسط دستگاههای اجرایی در سامانه ملی رصد در بخش مسکن و غیر مسکن ثبت شده است و با توجه به تعهد ۱۹ هزار و ۲۰۰ نفر در سال حدود ۶۴ درصد تحقق یافته است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.