یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

مدیرکل راهداری استان همدان:

ثبت بیش از ۱۲۳ میلیون تردد وسایل نقلیه از محورهای استان همدان

راهداری

همدان- مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان همدان از ثبت ۱۲۳ میلیون و ۲۱۳ تردد وسایل نقلیه از محورهای استان همدان در هفت ماه ابتدای سال خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده اظهار کرد: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۶ درصد تردد وسایل نقلیه سنگین بوده است، ادامه داد: در این مدت سرعت تخلفات شامل سرعت، سبقت و  فاصله غیرمجاز نسبت به کل تردد ها ۲۸ درصد بوده است.

پناهنده افزود: محور همدان - بهار با ۱۵ میلیون و ۳۰ تردد به عنوان پرترددترین محور در این مدت گزارش شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان با اشاره به فعال بودن ۷۲ دستگاه تردد شمار در محورهای همدان یادآور شد: دستگاه‌های تردد شمار در جاده‌های استان اطلاعات مربوط به سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و رعایت نشدن فاصله طولی وسایل نقلیه عبوری در محورهای مواصلاتی استان همدان را ثبت می کنند.

پناهنده همچنین از وجود ۵۵ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور دارای کد پلیس در محورهای استان خبر داد و  ابراز داشت:  در این مدت ۹۸ میلیون و ۸۴۵ هزار تردد و تخلف از دوربین های ثبت تخلف سرعت در محورهای مواصلاتی استان گزارش شده است.

وی بیان کرد: با بهره گیری از سامانه های هوشمند ضمن جلوگیری از وقوع تخلف، از بروز تصادفات و حوادث رانندگی پیشگیری می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.