سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

یک آرایشگاه زنانه در رشت پلمب شد

علوم پزشکی گیلان

گیلان- مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعطیلی یک آرایشگاه زنانه در رشت به دلیل دخالت در امور درمانی و انجام اعمال جراحی غیر مجاز خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، زهره تیموری اظهار کرد: در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی معاونت درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص برخورد قانونی با سالن های زیبایی که مجاز به ورود به حیطه پزشکی و دخالت در امور درمان نمی باشند، پیرو شکایات مردمی واصله، تیم بازرسین نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اتفاق کارشناس سازمان تعزیرات حکومتی استان، ضمن بازدید از یک آرایشگاه زنانه و عدم رعایت موازین نسبت به پلمب آن اقدام کردند.

وی تصریح کرد: محل موسسه به دلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت در امور درمانی و انجام اعمال جراحی غیرمجاز و نیز تهدید علیه سلامت عمومی تعطیل و پرونده جهت برخورد قانونی از طریق کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه به مراجع قضایی مربوطه ارجاع شد.

مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت این قبیل از مراکز به صورت مخفیانه، شهروندان گیلانی در صورت مشاهده این موارد هر چه سریعتر مراتب را به اداره نظارت بر درمان حوزه معاونت درمان دانشگاه و یا از طریق سامانه تلفنی ۱۹۰ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت با متخلفین حوزه بهداشت و درمان برخورد شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.