چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴

بیش از ۶۰ هزار شغل در مشهد ایجاد شده است

عملیات پیاده روسازی

معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد گفت: به‌واسطه جذب ۳۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بیش از ۶۰ هزار شغل در مشهد ایجاد شده است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصادی شهری که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: با توجه نوع نگاه مدیریت شهری و شورای پنجم در جذب سرمایه‌گذاری، هم‌افزایی و انعقاد قراردادهای برد ـ برد سبب شده ۲۰ پروژه راکد فعال شود و شاهد افتتاح زیاد پروژه‌ها در سطح شهر باشیم.

معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد با بیان اینکه مشهد شهر ثروتمندی است، افزود: افتتاح تقاطع غیرهمسطح، ایجاد فضاهای سبز و پیاده‌روسازی بیانگر رونق اقتصادی در مشهد است.

وی با اشاره به اینکه مشهد سالانه ۲۶ میلیون زائر دارد، عنوان کرد: داشتن چنین ظرفیتی، گردش مالی بالایی را در مشهد ایجاد و انگیزه سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد.

خواجه نائینی بیان کرد: در آغاز دوره شورای پنجم با توجه به بدهی‌های زیادی که وجود داشت کسی فکرش را نمی‌کرد که علاوه بر نگهداری، شاهد توسعه شهر مشهد به‌خصوص ساماندهی کشف‌رود باشیم.

معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد تصریح کرد: امیدواریم برگزاری چنین نمایشگاهی سبب تعامل بیشتر با سرمایه‌گذاران در شهر مشهد شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.