شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲

اجاق خوراک پزی ۵ خودرو را به آتش کشید!

آتش سوزی خودرو

رئیس ایستگاه های شماره ۳۱ و۲۷ آتش نشانی مشهد از عملیات آتش نشانان ۲ ایستگاه برای مهار آتش‌سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در غرب این شهر خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، آتشپاد سوم ایوب خجسته گفت: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش و دود از داخل یک تعمیرگاه خودروهای سواری، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۵ و ۳۱ را به محل حادثه در بلوار معلم مشهد اعزام کرد.

رئیس ایستگاه های شماره ۳۱ و۲۷ آتش نشانی مشهد افزود، با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد، آتش سوزی در نبود مالک مغازه به دلیل روشن ماندن یک اجاق خوراک پزی که برای گرم کردن محیط داخل تعمیرگاه توسط مالک این محل استفاده می شده به وقوع پیوسته که باعث سرایت آتش به چندین دستگاه خودرو سواری که در داخل این تعمیرگاه قرار داشته، گردیده که آتش نشانان بلافاصله ضمن انجام عملیات اطفاء حریق از خسارات بیشتر جلوگیری بعمل آوردند.

این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: در این آتش سوزی علاوه بر اینکه به بخشی از این تعمیرگاه خساراتی وارد آمد به ۵ دستگاه خودرو سواری شامل، سه خودرو۲۰۶ یک خودرو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی جیلی که در محل بود، بین ۳۰ تا ۸۰ درصد خسارت دید.

این گزارش میافزاید: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و علت دقیق وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است و شایان ذکر می باشد، این مکان فاقد سیستم اعلام و اطفای حریق نیز بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.