دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

رهایی پزشک مشهدی از چنگ آدم‌ربایان

 آدم‌ربایی

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری ۳ متهم پرونده آدم ربایی و رهایی پزشک ۵۴ ساله مشهدی پس از ۹ شبانه روز خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار محمد کاظم تقوی اظهار داشت: ساعت ۲۱:۳۰ روز بیست و سوم دی ماه جاری فردی در تماس با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از ربایش یک پزشک ۵۴ ساله در مشهد خبر داد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان بلافاصله وارد عمل شده و با حضور در صحنه تحقیقات خود را آغاز کردند.

سردار تقوی گفت: خانمی که در محل بود به کارآگاهان مراجعه کرد و بیان داشت: برادر ۵۴ ساله اش در خیابان توسط افراد ناشناس ربوده شده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی در ادامه اظهار داشت: تحقیقات گسترده آغاز و پس از گذشت ساعتی پزشک ربوده شده با خانوادهاش تماس گرفته و ابراز داشت افراد ناشناسی او را گروگان گرفته  و در قبال آزادیاش تقاضای ۲۰۰ سکه طلا کردهاند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: بررسیهای علمی پرونده با اقدامات وسیع اطلاعاتی به سر نخهایی رسید که رد پای جوانی که چند مرتبه به عنوان راننده این پزشک ۵۴ ساله سرویسدهی داشته را در این ماجرا نمایان ساخت.

وی تصریح کرد: بررسی پلیس حاکی از آن بود متهم با توجه به اطلاعات دقیقی که از رفت و آمد پزشک داشته نقشه اخاذی را طراحی و شب حادثه با همدستی ۲ دوستش اقدام به گروگان گیری کرده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی  پس از ۹شبانه روز کار گسترده اطلاعاتی و پلیسی محل اختفای این فرد را در حاشیه شهر شناسایی و شب گذشته در اقدامی غافلگیرانه با هماهنگی مقام قضائی وارد مخفیگاه شدند.

وی در پایان گفت:  با دستگیری ۳ متهم پرونده، گروگان در صحت و سلامت نجات یافت و تحقیقات پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.