پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

با حضور رئیس قوه قضائیه

۱۷ گروه مشکلات قضایی استان بوشهر را بررسی می کنند

رئیسی

بوشهر- رئیس قوه قضائیه گفت: ۱۷ گروه در مرکز استان بوشهر و شهرستان‌های آن مسئول بررسی مسائل و مشکلات و عملکرد واحدهای مربوطه در دستگاه قضایی و سازمان‌های وابسته شدند.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسئولان عالی قضایی کشور امروز دیداری با مردم حماسه ساز و شهید پرور بوشهر دارند که این توفیق بزرگی برای ما است.

وی با بیان اینکه بوشهر از اصیل ترین استان‌های کشور است افزود: مردم بوشهردر تاریخ خود خدمات بزرگی به استقلال و امنیت کشور داشته و نقش کرانه خلیج فارس و مردم این استان در ایستادگی مقابل انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها نقش مثال زدنی است.

وی با اشاره به بررسی و رسیدگی به مشکلات مردم این استان در این سفر بیان کرد: در بخش پایانی سفر در شورای عالی قوه قضائیه در خدمت نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر، استاندار و مدیران قضایی این استان  مسائل و مشکلات استان را بررسی و مرور خواهیم کرد و به میزانی که می‌شود در استان و اگر امکان نداشته باشد در مرکز نسبت به آنها تصمیم گیری خواهد شد.

رئیسی هم چنین دیدار با مدیران استان بوشهر در شورای اداری این استان، نشست با مسئولان و همکاران قضایی و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه را از جمله برنامه‌های خود در سفر به استان بوشهر عنوان کرد.

گفتنی است دیدار با مردم استان بوشهر در مصلای نماز جمعه ، شرکت در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح،  شورای عالی قضایی، دیدار با قضات و کارکنان دادگستری، شرکت در نشست شورای اداری و گفت وگو با خبرنگاران  از برنامه های رئیس قوه قضاییه به استان بوشهر است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.