پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خبر داد

ایجاد اشتغال برای ۱۶۱۸ نفر با افتتاح ۷۵ پروژه گردشگری تا پایان سال جاری در خراسان رضوی

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از ایجاد اشتغال برای ۱۶۱۸ نفر با افتتاح ۷۵ پروژه گردشگری تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، ‌محمدصادق براتی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی، با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته از ستاد اجرایی خدمات سفر در نوروز ۹۸، خراسان رضوی به‌عنوان ستاد برتر در کشور معرفی شد.

وی افزود: با توجه به جایگاه ویژه خراسان رضوی در بحث گردشگری و زیارت و به دنبال پیگیری‌های صورت گرفته، ستاد اجرایی خدمات سفر این استان به‌ عنوان عضو ستاد مرکزی در سیاست‌گذاری‌ها و تصمیم گیری‌های مرکز حضور جدی خواهد داشت.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، براتی ادامه داد: کمیته‌های حاضر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان علاوه بر برنامه‌ها و وظایفی که تاکنون بر عهده داشته‌اند، برنامه ویژه‌ای را در جهت خدمت‌رسانی مطلوب‌تر برای نوروز ۹۹ تدوین و پس از ارائه و تصویب در ستاد اجرایی خدمات سفر در نوروز پیش رو اجرایی کنند.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی همچنین به پروژه‌هایی که از دی ماه ۹۶ تا دی ماه ۹۸ در حوزه گردشگری افتتاح شده است، اشاره کرد و گفت: مجموعا ۱۹۲ پروژه گردشگری با اعتباری بالغ بر ۲هزار و ۱۰۹ میلیارد تومان و با اشتغال‌زایی ۴هزار و ۱۶۱ نفر در استان به بهره‌برداری رسیده است.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.