دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

مدیرکل راه و شهرسازی:

ثبت نام بیش از دو هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در خراسان شمالی

طرح اقدام ملی مسکن

خراسان شمالی- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از ثبت نام دو هزار ۴۳۷ نفر در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، سیدعبدالمجید نژادصفوی اظهار داشت: برای  رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، آن دسته از متقاضیان استان که به هر دلیل امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را نداشتند از طریق تلفن همراه شخصی خود و با ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار به سر شماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰  نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کردند.

وی افزود: ثبت‌نام نهایی از این متقاضیان با اطلاع رسانی قبلی، از طریق سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به آدرس (tem.mrud.ir) انجام می‌شود.

نژادصفوی، تأهل و یا سرپرست خانوار بودن، زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، دارای حداقل پنج سال سابقه سکونت سال‌های اخیر در شهر مورد تقاضا، سابقه سکونت حداقل  پنج سال در شهر جدید مورد تقاضا و یا در شهر مادر، نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی (نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوقه) و توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن (مازاد بر تسهیلات بانکی) را از شرایط ثبت‌نام عنوان کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با بیان اینکه این تعداد ثبت نام در شهرهای بجنورد، اسفراین، صفی آباد، سنخواست، شوقان، جاجرم، تیتکانلو، ایور، گرمه، درق انجام شده است افزود: ثبت نام متقاضایان به مدت ۳ روز انجام شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.