چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

تقدیر فرمانده کل ارتش از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

امیر موسوی

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی خطاب به امیر سرتیپ حاتمی، از اقدامات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پشتیبانی از سامانه بهداشت و درمان کشور و نیروهای مسلح در حوزه ساخت و تولید وسایل حفاظت شخصی و تامین تجهیزات درمانی تقدیر کرد.

قدس آنلاین: به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام به این شرح است:
برادر ارجمند امیر سرتیپ ستاد امیر حاتمی
وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
سلام علیکم؛
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام،
ضمن تبریک میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج)، از تلاش و مجاهدت‌های بی‌نظیر جنابعالی و همکاران عزیز در مجموعه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که با همتی مثال زدنی و با تمام توان در این ایام، خدمات ارزنده و شایان توجهی را برای آحاد ملت شریف ایران رقم زده‌اند و در پشتیبانی از سامانه بهداشت و درمان کشور و نیروهای مسلح در حوزه ساخت و تولید وسایل حفاظت شخصی و تامین تجهیزات درمانی، مساعی خویش را به کار بسته و جلوه نوینی از جهش تولید را به منصه ظهور رساندند، صمیمانه سپاسگزاری می‌نمایم.
ارتش جمهوری اسلامی ایران که با آمادگی کامل و از مدت‌ها قبل از اعلام رسمی شیوع بیماری ضمن پیش‌بینی، هشدارها و تدابیر لازم را در این خصوص اندیشیده و به کار بسته است، موفقیت امروز مجموعه بهداشت و درمان آجا را مدیون همراهی همه پرسنل غیور و خدمتگزار و همکاری و پشتیبانی نهادهایی چون آن وزارت محترم می داند. ضمن سپاس از مجاهدت و تدبیر آن برادر بزرگوار و همه همرزمان عزیزم در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در تولید کیت‌های تشخیصی که نشان توانمندی، دانش مترقی و بهنگام جوانان متعهد و دانشمند ایران اسلامی است از تلاش‌های بخش تحقیقات وزارت دفاع در پیشبرد تولیدات علمی در ایام شیوع بیماری کرونا و حمایت سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح قدردانی می‌نمایم.
از پروردگار متعال توفیق حضرتعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت تدابیر داهیانه فرماندهی معظم کل قوا(مد ظله العالی) خواستارم.

فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشگر سید عبدالرحیم موسوی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.