چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

در تماس‌های تلفنی با استانداران؛

جهانگیری: ستاد مدیریت بحران و نیروهای امدادی در آماده باش کامل باشند

اسحاق جهانگیری

معاون اول رییس جمهوری در تماس‌های تلفنی با استانداران سیستان و بلوچستان، کرمان، بوشهر، فارس و هرمزگان، با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع بارش‌های شدید و جاری شدن سیل در این استان‌ها، بر لزوم آماده‌باش کامل و اقدامات لازم برای پیشگیری از بروز خسارات تاکید کرد.

قدس آنلاین: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری عصر امروز - چهارشنبه - در این تماس‌های تلفنی، خواستار آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران و نیروهای امدادی استان شد و از استانداران خواست تمهیدات و پیش بینی‌های لازم را برای پیشگیری از بروز خسارات احتمالی ناشی از سیل و طغیان رودخانه‌ها انجام دهند و آمادگی لازم را برای کمک و امدادرسانی به سیل زدگان داشته باشند.
معاون اول رییس جمهوری همچنین در این تماس‌های تلفنی در جریان آخرین وضعیت شیوع کرونا در این استان‌ها نیز قرار گرفت و از تعداد مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان مطلع شد.
استانداران سیستان و بلوچستان، کرمان، بوشهر، فارس و هرمزگان نیز در این تماس‌های تلفنی، ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته برای مدیریت بارش‌ها و پیشگیری از آبگرفتگی معابر، از آمادگی استان برای امدادرسانی به سیل زدگان در صورت لزوم خبر دادند و گزارشی از آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان متبوع خود به معاون اول رییس جمهوری ارائه کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.