چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵

دستگیری یک قاتل پس از 5 سال در هرمزگان

دستگیری

فرمانده انتظامی خمیر گفت: ۲ نفر از عاملان قتل در این شهرستان بعد از ۵ سال زندگی مخفیانه توسط پلیس شناسایی و دستگیرشدند.

به گزارش قدس آنلاین؛ سرهنگ رضا علی بخشی عصر چهارشنبه درتشریح جزییات این خبر افزود: درپی وقوع یک فقره قتل فردی به هویت معلوم درسال ۹۴ در نزدیکی روستای چلو بخش رویدر خمیر بر اثر اصابت گلوله و متواری شدن قاتل یا قاتلان موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: با انجام اقدام های دقیق اطلاعاتی ومطالعه تمامی جزئیات پرونده، هویت یکی از عاملان قتل به نام (ح.د) دریکی از مناطق دوردست شهرستان خمیر شناسایی شد.

فرمانده انتظامی خمیر اظهارداشت: پس اقدام های فنی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان و هماهنگی با مقام قضایی و بهره گیری از شیوه های پلیسی، مخفیگاه قاتل و ۲ نفر دیگر از همدستانش شناسایی و دریک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیرشدند.

سرهنگ علی بخشی خاطرنشان کرد: متهم ۳۶ ساله دربازجویی های فنی اعتراف کرد به دلیل اختلافات، در روز حادثه به همراه یکی از همدستان به محل کار مقتول رفته و او را با ضرب گلوله به قتل رسانده و از محل حادثه متواری شده است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ پرونده ای بدون کشف و دستگیری متهمان مختومه نخواهدشد،گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.