یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان :

مهلت ارسال آثار در جشنواره شعر طنز تمدید شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان

همدان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت : مهلت ارسال آثار به جشنواره مجازی ملی شعر طنز کرونا و اضافه شدن دو بخش جدید به این جشنواره تمدید شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اظهارکرد: جشنواره شعر طنز با محوریت زندگی و امید، نشاط اجتماعی، بهار کرونایی، همدلی و هم‌زبانی، کرونا و عید، درخانه بمانیم و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

احسانی هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت روحیه نشاط و شادابی بیان کرد و افزود: جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و با همکاری خانه شعر و ادب استان برگزار شده و علاقمندان در تمام رده‌های سنی از سراسر کشور می‌توانند در آن شرکت کنند.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار با توجه به استقبال شاعران و نویسندگان تا ۳۱ خردادماه تمدید شده است، تصریح کرد: هر شرکت‌کننده می‌تواند آثار خود را در قالب فایل word و فیلم کوتاه حداکثر با حجم ۵۰ مگابایت ارسال کند که ارسال هردو مورد ضروری است.

وی با بیان اینکه آثار در کلیه قالب‌های شعری، آزاد است، یادآور شد: حق چاپ و انتشار آثار دریافتی برای دبیرخانه جشنواره محفوظ است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در ادامه یادآور شد: با توجه به درخواست علاقمندان به شرکت در این جشنواره، دو بخش داستان کوتاه و داستانک نیز به جشنواره اضافه شده است.

احسانی گفت: علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این جشنواره و تکمیل فرم تقاضا به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان به آدرس hamedan.farhang.gov.ir مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۰ و ۳۲۵۱۲۱۱۸-۰۸۱ داخلی ۱۲۴ تماس بگیرند.

وی افزود: به ۱۰ نفر از آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد که در صورت بالا بودن کیفیت آثار، تعداد برگزیدگان نیز افزایش خواهد یافت

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.