دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷

بازگشایی دانشکده‌های علوم پزشکی در گیلان

علوم پزشکی

گیلان - نماینده و مشاور اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: فعالیت های آموزشی دانشکده‌های علوم پزشکی طی دیروز و امروز در گیلان بازگشایی شدند.

به گزارش قدس انلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ،دکتر عبدالحسین امامی سیگارودی در جریان بررسی امکانات آموزشی و رفع نواقص احتمالی پس از تعطیلی یک دوره حدوداً چهار ماهه  از تولید مواد ضدعفونی‌کننده دست و سطح به میزان لازم برای دانشجویان و اساتید در دانشکده‌ها از سوی دانشکده بهداشت و داروسازی خبر داد و گفت: مواد ضدعفونی‌کننده و ملزومات حفاظت فردی نظیر ماسک به میزان لازم تهیه‌شده و در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از سرگیری فعالیت‌های آموزشی با آرامش در دانشکده‌ها دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: مشکلات بسیار جزئی در خصوص تأمین و توزیع برخی اقلام حفاظت فردی بین دانشجویان وجود دارد که دستور تأمین و توزیع آن در حال انجام است.

وی استفاده از ماسک در کلاس‌های آموزشی را الزامی برشمرد و گفت: هزینه و تأمین ماسک به میزان تعداد دانشجویان کار دشواری نیست و بر اساس یک نیازسنجی معین از سوی دانشکده در اختیار اساتید و دانشجویان قرار می‌گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.