جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸

نماینده سبزوار:

تعطیلی واحدهای صنعتی همخوانی با جهش تولید ندارد

عنابستانی

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تعطیلی واحدهای صنعتی این شهرستان همخوانی با جهش تولید ندارد و باید از طریق قوانین، موانع و مشکلات سد راه واحدهای تولیدی برداشته شود.

به گزارش قدس آنلاین، علی اصغر عنابستانی روز جمعه در بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان سبزوار اظهار کرد: باید از ظرفیت قوانین کشور به نفع تولید بهره برد تا دغدغه تولیدکنندگان برطرف شود.
وی ادامه داد: یکی از الزام های جهش تولید، جذب سرمایه گذاران است که در این مسیر باید با رفع موانع اداری صدور مجوزهای تولید اصلاح و روان شود.
نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی گفت: این منطقه با وجود ظرفیت و پتانسیل های فراوان نیازمند جهشی بزرگ در حوزه سرمایه‌گذاری است.
عنابستانی با اشاره به  فرصت های مختلف سرمایه‌گذاری در سبزوار افزود: با رفع موانع، فرش قرمز برای سرمایه گذاران در این منطقه پهن می شود تا جهشی در تولید و  توسعه منطقه فراهم شود.
وی تصریح کرد: روز گذشته در بازدید مسوولان قضایی و صنعتی خراسان رضوی از برخی واحدهای صنعتی سبزوار، مشکلات قضایی، مالیاتی، بانکی و تامین اجتماعی واحدها  بررسی و مقرر شد برای رفع آنها اقدام شود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.