دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

امام جمعه مشهد:

باید طعم شیرین امربه معروف را نهادها و جامعه احساس کنند

امام جمعه مشهدمقدس

امام جمعه مشهدمقدس گفت: با لطف خدای متعال و الگو گرفتن از اهل بیت علیهم السلام بتوانیم طوری برخورد کنیم که شیرینی عمل به معروف در بطن هر ارگان و جامعه‌ای احساس شود.

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در دیدار با مدیرکل ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بخشی ضروری برای همه ارگان‌ها بود، زیرا این ستاد می‌تواند با برخورد صحیح، جلوی خیلی از منکرات را در دستگاه‌ها و جامعه بگیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: آقای ارجاعی در شرایط سختی این ستاد را در استان راه‌اندازی کردند و با تمام سخت کوشی خویش برنامه‌هایی را ارائه دادند و به واسطه ایشان بود که ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم ارتقا پیدا کرد.

علم‌الهدی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین عواملی که سبب موفقیت ستاد اجرایی فرامین امام می‌شود این است که نوع برخورد خود را با ملاک‌های دینی بسنجند البته باید سیستم برنامه‌ریزی و فرهنگ اجرا کردن این برنامه‌ها را نیز مدنظر داشت.  

وی عنوان کرد: ان‌شاءالله با لطف خدای متعال و الگو گرفتن از اهل بیت علیهم السلام بتوانیم طوری برخورد کنیم که شیرینی عمل به معروف در بطن هر ارگان و جامعه‌ای احساس شود.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);