جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

هدیه ویژه یک مادر شهید به رئیس مجلس

قالیباف

محمدباقر قالیباف، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: به واسطۀ بچه‌های جهادی یکی از قرارگاه‌های شرق تهران مطلع شدم که مادر یکی از شهدای سرافراز سال‌های دفاع مقدس، شهیدآبادی بنده را برای شرفیابی خدمتشان صدا زده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین، وی در ادامه نوشت: در شام شهادت حضرت امام صادق علیه السلام توفیق شد و خدمت ایشان رسیدم. مادری به صفا و معصومیت تمامی مادران شهدا. مادر شهید تعریف می‌کرد وقتی خبر شهادت شهید سلیمانی را شنیده است زانوانش از ناراحتی سست شده و بر زمین افتاده است، داغی چه بسا بزرگتر از داغ فرزند برومندش.

آنچه برایم از همه دلنشین‌تر بود ماجرای یک گلدان است؛ مادر شهید گفتند که غرضم از صدا کردنت این بود که بیایی و گلدانت را ببری. گلدانی که ایشان پنج سال پیش به نیت و اسم بنده قلمه زده‌اند و گفتند این را حتما به خانه ببر و جلوی چشمت بگذار تا همیشه یاد شهدا و خانواده شهدا باشی.

از اینهمه لطف و محبت ایشان حقیقتا شرمنده شدم؛ از ایشان خواستم برای عاقبت بخیری همه ما دعا کنند. ایشان هم مجددا به بنده و همۀ همکارانم گوشزد کردند که خانواده شهدا از این مجلس انتظار خدمت انقلابی دارند.

حقیقتا مادران شهدا حق زیادی به گردن ما دارند و به دعای آن‌ها خیر و برکت فراوانی شامل حال این کشور شده است. ما فدایی همۀ خانوادۀ شهداء به خصوص مادران دلسوز و مهربان شهداء هستیم.»

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.