یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸

نجات معجزه آسای ۴ سرنشین خودرو پژو پارس در سانحه عجیب رانندگی در مشهد

تصادف

افسر نگهبان آتش نشانی شهر مشهد از حادثه عجیب رانندگی منجر به سه تکه شدن خودرو پژو پارس در بزرگراه امام علی علیه السلام این شهر و مجروحیت چهار سرنشین خودرو خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، محسن فیروزی اظهار کرد: بامداد امروز در پی تماس تلفنی خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع سانحه شدید رانندگی برای خودرو پژو پارس، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه نجات و اطفاء حریق ایستگاه شماره ۷ را به محل حادثه در حوالی میدان امام علی (ع) اعزام کرد.

افسر نگهبان آتش نشانی شهر مشهد افزود: با حضور نجاتگران آتش نشانی در محل مشخص شد، یک دستگاه خودرو پژو پارس که جزو کاروان بدرقه عروس و داماد بودند به دلیل نامعلومی به شدت با گاردریل میانی بزرگراه برخورد که این حادثه منجر به سه تکه شدن خودرو پژو پارس و مجروح شدن چهار سرنشین این خودرو شده بود.

وی ادامه داد: بلافاصله نجاتگران آتش نشانی ضمن رهاسازی افراد محبوس شده از لابلای آهن پاره‌های این وسیله نقلیه، چهار سرنشین این خودرو که دو زن و دو مرد بوده و به طرز معجزه آسایی زنده مانده بودند را برای انتقال به بیمارستان تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند.

فیروزی خاطرنشان کرد: علت دقیق این سانحه عجیب رانندگی توسط کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است و نجاتگران آتش نشانی پس از ایمن سازی محیط حادثه و رفع نشت بنزین جاری شده از خودروی آسیب‌دیده در سطح خیابان به ماموریت خویش پایان داده و ایستگاه‌های خود مراجعه کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.