شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

نمایندگی ولی فقیه در استان یزد :

امید واریم به برکت دهه کرامت، هر چه زودتر بلای فراگیر کرونا ختم بخیر شود

خدام رضوی

یزد -نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت : امید است به برکت دهه کرامت و میلاد پرسرور حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، هر چه زودتر بلای فراگیر کرونا ختم بخیر شود و همه مؤمنین مشتاق بتوانند با حضور در حرم مطهر رضوی از فیوضات آن بارگاه نورانی بهرمند شوند.

به گزار ش قدس آنلاین ، خدام آستان نورانی علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) شامگاه چهارشنبه چهارم تیرماه، در بدو ورود به استان یزد، با حضور در دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان، با وی دیدار کردند.

در این دیدار، سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد، جمال‌الدین عزیزی شهردار یزد، دکتر رحیمی‌نسب دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان یزد، سیدناصر حیدری دبیر جشنواره زیر سایه خورشید و دیگر مسئولین استانی، کاروان خدام را همراهی کردند.

آیت‌الله ناصری ضمن خیرمقدم به خادمان آستان امن رضوی، از سفر ایشان به استان یزد تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد به برکت دهه کرامت و میلاد پرسرور حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، هر چه زودتر بلای فراگیر کرونا ختم بخیر شود و همه مؤمنین مشتاق بتوانند با حضور در حرم مطهر رضوی از فیوضات آن بارگاه نورانی بهرمند شوند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه امسال سبک و سیاق برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید تغییر کرده است، بر اهمیت اطلاع‌رسانی به مردم از نحوه برگزاری برنامه‌ها به صورت مجازی، تأکید کرد.

آیت‌الله ناصری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با توجه به اینکه در شرایط فعلی کشور، مردم ما از زیارت نزدیک امام الرئوف(ع) محروم هستند، شایسته است برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که مردم نهایت استفاده را از حضور خدام در یزد ببرند و دل و جان خود را منور به انوار معنوی زیارت از راه دور کنند.

وی افزود: برای تحقق این امر، لازم است صدا و سیما و دیگر نهادهایی که امر اطلاع‌رسانی را به عهده دارند، این حضور مهم را به طور کامل پوشش دهند.

آیت‌الله ناصری در پایان سخنان خود ضمن ابراز خرسندی مجدد از حضور خدام آستان قدس رضوی در یزد، این حرکت را احیاگر فضای معنوی حرم مطهر در استان توصیف کرد.

در ادامه این دیدار صمیمی خادمان بارگاه علی‌بن‌موسی الرضا(ع) صلوات خاصه حضرت را قرائت کردند و نشان خادمی امام رضا(ع) را به نماینده ولی فقیه تقدیم کردند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.