سه‌شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

نیاز طرحهای ورزشی خراسان رضوی به ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار

پروژه های ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تکمیل ۱۵۰ طرح نیمه تمام ورزشی این استان نیازمند چهار هزار میلیارد ریال اعتبار است.

به گزارش قدس آنلاین، فرزاد فتاحی در حاشیه بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پنج طرح ورزشی گناباد افزود: با توجه به محدودیت منابع اعتباری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از ظرفیت بخش خصوصی و خیران برای احداث و تکمیل طرحهای نیمه‌تمام استفاده می شود.

وی ادامه داد: هر یک از سرمایه گذاران که علاقه‌مند مشارکت در تکمیل طرحهای ورزشی خراسان رضوی هستند این طرحها به صورت مشارکتی به آنها واگذار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بر این اساس ۲۴ طرح ورزشی که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی دارند طی امسال در استان شناسایی شده و با تکمیل و بهره برداری از آنها حدد ۸۰۰ میلیارد ریال سود نصیب بخش ورزش استان می شود.

فتاحی افزود: طرحهای نیمه تمام ورزشی در مناطق روستایی هم به صورت رایگان برای تکمیل در اختیار سرمایه‌گذار بخش خصوصی قرار می‌گیرند تا روستاییان بعد از تکمیل از مزایای آنها بهره‌مند شوند و اشتغال خوبی نصیب بخش خصوصی بهره‌بردار این اماکن می‌شود.

وی با اشاره به کمک ۱۷۰ میلیارد ریالی خیران طی دو سال گذشته به ورزش استان خراسان رضوی اضافه کرد: امسال جلب کمک خیران با جدیت بیشتری پیگیری می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: گناباد از شهرستانهای مستعد و شاخص برای استفاده از ظرفیت خیران ورزش است و طرحهای خوبی با مشارکت آنها در دست اجراست.

فتاحی افزود: رویکرد این اداره کل در توسعه ورزش روستاها در دو بخش تکمیل طرحها و توسعه خانه‌های ورزش روستایی است و سال گذشته سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای احداث خانه‌های ورزش در روستاهای محروم استان هزینه شد که با استقبال خوبی از سوی روستاییان همراه بود.

وی اضافه کرد: امسال توسعه خانه‌های ورزش روستایی هم در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی قرار دارد و ۳۰۰ خانه ورزش در روستاهای استان ایجاد می‌شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.