پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

برگزاری کنکور سراسری تحت کنترل ناظران بهداشت در ۸۵ حوزه خراسان رضوی

رئیس گروه بهداشت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

رئیس گروه بهداشت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بازرسان بر بیش از ۸۵ محل برگزاری آزمون نظارت دارند و تمامی داوطلبان باید فرم خود اظهاری کرونا را تکمیل کرده باشند.

به گزارش قدس آنلاین، علی اصغر حسنی رئیس گروه بهداشت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: داوطلبان کنکور سراسری قبل از حضور در محل برگزاری آزمون باید نسبت به خوداظهاری در سایت www.salamt.gov.ir  اقدام کنند و از ورود کسانی که این خوداظهاری را نداشته باشند جلوگیری به‌عمل می‌آید.

 او افزود: در سطح استان ۸۵ حوزه امتحانی با ۱۰۶ هزار و ۵۲۹ نفر داوطلب کنکور سراسری در ۵ رشته ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه دایر شده است که از این تعداد ۵۴ هزار و ۱۰۱ داوطلب با ۵۱ حوزه و ۵۲ هزار و ۴۲۸ داوطلب با ۳۴ حوزه در مناطق زیر پوشش دانشگاه است.

رئیس گروه بهداشت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: در هر حوزه یک کارشناس بهداشت مستقر بوده و با در نظر گرفتن نیروی اضافه در برخی از حوزه‌های امتحانی با تعداد داوطلب بیشتر این عدد به بیش از ۱۰۰ نفر می‌رسد.

حسنی بیان کرد: طبق دستورالعمل مشترک معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان سنجش آموزش کشور حضور خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران رسانه‌ها در محل‌های برگزاری کنکور سراسری جهت پوشش خبری و تصویری منوط به اخذ مجوز از ستاد برگزاری آزمون بوده و نمایندگان سازمان سنجش و معاونت بهداشت در کلیه شهرهای برگزارکننده آزمون حاضر هستند و بدون مجوز مذکور از ورود افراد فاقد مجوز جلوگیری به‌عمل می‌آید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.