سه‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

علیرضا بیگی مطرح کرد: برنامه دولت برای رهاندن زنگنه از استیضاح در مجلس

زنگنه

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: دولت درصدد است تا با کلید زدن استیضاح وزیر اقتصاد، استیضاح وزیر نفت را از اولویت انداخته و به حاشیه براند.

قدس آنلاین: احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز با اشاره به طرح نمایندگان برای استیضاح وزیر نفت، گفت: دولت درصدد است تا به هر طریق ممکن زنگنه را در  وزارت نفت نگه دارد و به همین سبب با کلید زدن استیضاح زدن وزیر اقتصاد از طریق تعدادی از نمایندگان به دنبال آن است تا استیضاح وزیر نفت را به حاشیه براند. 

وی افزود: دولت می‌خواهد تا با استیضاح وزیر اقتصاد و قربانی کردن دژپسند در برابر زنگنه، استیضاح وزیر نفت را از اولویت در مجلس خارج کند. 

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط فعلی اگر دو وزیر دیگر دولت تغییر کنند، باید دولت برای تمام اعضای کابینه خود مجدد از مجلس رأی اعتماد بگیرد. 

علیرضابیگی اضافه کرد: به همین خاطر دولت می‌خواهد تا استیضاح وزیر اقتصاد جلو بیفتد و با استیضاح وزیر اقتصاد، استیضاح وزیر نفت نیاز به رأی‌گیری برای کل کابینه باشد و از آنجایی که این موضوع مطابق با نظر رهبری نیست، دولت می‌داند از آنجایی که رأی‌گیری مجدد برای کل کابینه مجدد با نظر رهبری نیست و مجلس این کار را نخواهد کرد سعی دارد استیضاح وزیر اقتصاد جلو بیفتد و استیضاح وزیر نفت انجام نشود. 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.