یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷

سرپرست شهرداری رشت خبر داد:

پنج پروژه بازآفرینی شهرداری رشت در ستاد بازآفرینی استان به تصویب رسید

شهرداری

گیلان- سرپرست شهرداری رشت از تصویب پنج پروژه بازآفرینی شهرداری رشت در ستاد بازآفرینی استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، عطایی سرپرست شهرداری رشت در گفت و گویی اظهار کرد: در راستای دریافت اعتبارات حوزه بازآفرینی سه جلسه برگزار گردید که جلسه اول در شهرداری رشت با حضور معاونین فرماندار و روسای کمیته ۴ گانه برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه ۱۷ پروژه شهرداری رشت در حوزه بازآفرینی مورد بررسی قرار گرفت و اولویت ما انتخاب پروژه هایی بود که دارای قابلیت اجرایی باشند.

عطایی با اشاره به پنج پروژه اولویت دار شهرداری رشت در حوزه بازآفرینی اذعان داشت: پروژه اول مرمت و احیای عمارت میرزا خلیل رفیع، پروژه دوم ساماندهی تالاب عینک در مسیر گردشگری و سلامت شامل ایجاد پیست بین المللی قایقرانی، طراحی و اجرای پل در پهنه اول تالاب عینک، پروژه سوم بازآفرینی بازنگری مطالعات و تدقیق پهنه های نیازمند بهسازی و بازآفرینی رشت، پروژه چهارم جمع آوری آب های سطحی محلات رودبارتان و ساغریسازان و پروژه پنجم طراحی و ایجاد خانه کارآفرینی و اشتغال در تالاب عینک است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری رشت دبیری ستاد بازآفرینی شهرستان رشت را عهده دار است بیان کرد: ۴ بخش خمام، سنگر،کوچصفهان و سنگر نیز پروژه های خود در حوزه بازآفرینی را ارائه دادند که برای هر بخش یک پروژه بازآفرینی به تصویب رسید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.