دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد:

شهروندان به مجوز خودروهای باربری توجه کنند

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد گفت: شهروندان قبل از استفاده از خودروهای باری برای جابجایی وسایل خود، به مجوز راننده و خودرو توجه کنند.

به گزارش قدس آنلاین،  علی باخرد مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد گفت: فعالان این حوزه موظف هستند قبل از انجام هر کاری اقدام به اخذ پروانه فعالیت و پروانه اشتغال و برچسب پروانه را نیز برای اطلاع مشتری روی در خودرو نصب کنند.
او درخصوص اهمیت این مجوزها افزود: پروانه اشتغال راننده به این معنا است که سوءپیشینه، اعتیاد نداشتن و سلامت آن‌ها مورد سنجش و بررسی قرار گرفته و آموزش‌های لازم به آن‌ها داده شده‌است. پروانه فعالیت خودرو نیز به منزله تایید صحت عملکرد و معاینه فنی معتبر خودرو است و درصورت تخلف، شهروندان می‌توانند با اعلام شماره پروانه ثبت شده روی خودرو از طریق تماس با شماره ۳۳۴۴۸۳۶۰ پیگیری کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد ادامه داد: رانندگانی که تاکنون اقدام به اخذ پروانه‌های لازم نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به شرکت‌های مجاز، اقدام به ثبت نام کنند و از خدمات ویژه مانند سهمیه سوخت بهره‌مند شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.