یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

وضعیت کاشمر به لحاظ کرونا بحرانی است

کرونا

رییس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان کاشمر، وضعیت این شهرستان را به لحاظ ابتلا به کرونا بحرانی اعلام کرد و گفت: تخت‌های بیمارستان این شهرستان در حال پُر شدن است.

به گزارش قدس آنلاین، مسلم ‌ساقی در حاشیه بازدیدهای میدانی جهت بررسی وضعیت اجرای پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر بسیار زیادند.

وی ادامه داد: متاسفانه طی سه روز گذشته هفت بیمار بستری در بیمارستان شهید مدرس(ره) براثر کرونا جان خود را دست داده‌اند و لازم است که مردم در خانه بمانند و در صورت ضرورت حضور در بیرون از منزل حتما پروتکل‌های بهداشتی، زدن ماسک و فاصله‌گذاری ‌اجتماعی را رعایت‌ کنند.

فرماندار شهرستان کاشمر با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای مدارس این شهرستان گفت: این ویروس کرونا نیست که میزبان خود را انتخاب می‌کند بلکه شهروندان هستند که با رفتارهای خود و رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی این ویروس را انتخاب می‌کنند.

ساقی با اشاره به وضعیت بحرانی شهرستان کاشمر بار دیگر از عموم مردم خواست در محافل عمومی حضور پیدا نکنند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.