یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

ادعاهای خانواده سپهری درباره علت درگذشت مهرداد؛ از ضرب و جرح خانوادگی تا کتک‌کاری مردم و مامور

مهرداد سپهری

بازپرس ویژه قتل گفت: خانواده سپهری در ابتدا مدعی بودند کتک‌کاری و ایراد ضرب و جرح توسط خانواده همسر مقتول و مردم انجام شده و هرکس رسیده وی را کتک زده است، مرگ ممکن است براثر ضرب و جرح یا برخورد مامورین انتظامی باشد ولی پزشکی قانونی باید اعلام کند، هیچ برخوردی را توجیه نمی‌کنیم.

به گزارش قدس آنلاین، قاضی علی اکبر احمدی نژاد اظهار کرد: ما معاینات اولیه جسد را با حضور در پزشکی قانونی انجام دادیم و بعد از آن چون بحث نظامی است پرونده به دادسرای نظام ارجاع شد.

بازپرس ویژه قتل ادامه داد: بازپرس ویژه دادسرای نظامی هم موقع معاینات ما حضور داشت و تا کنون چیز خاصی مشخص نشده است اما خانواده این فرد در ابتدا مدعی بودند کتک‌کاری و ایراد ضرب و جرح توسط خانواده همسر مقتول و مردم انجام شده و هرکس رسیده وی را کتک زده است.

وی ادامه داد: در معایناتی هم که ما انجام دادیم، آثار ضرب و جرح در بدن وی واضح بود و تحقیقات در دادسرای نظام در حال انجام است.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: اظهار نظر در مورد علت دقیق مرگ هنوز زود است و باید تحقیقات کامل شود و نیاز به بررسی‌های بیشتری است اما چیزی که برای ما مشخص است آثار ضرب و جرح در گردن مقتول مشخص بود.

بازپرس ویژه قتل تصریح کرد: مرگ ممکن است بر اثر این ضرب و جرح باشد یا بر اثر برخورد مامورین انتظامی ولی پزشکی قانونی باید علت دقیق را اعلام کند.

وی ادامه داد: آزمایشات سم شناسی بر روی جسد باید انجام شود که این به صورت معمول حدود سه تا چهار ماه زمان می‌برد، اگرچه گفته میشود ممکن است علت مرگ اسپری فلفل باشد اما تا زمانی که من در پزشکی قانونی حضور داشتم چنین اظهار نظری از پزشکی قانونی نشنیدم و علت مرگ هر چیزی میتواند باشد.

احمدی نژاد گفت: من اظهارات خانواده مقتول را کامل شنیدم فیلم‌هایی هم که ادعا می‌شد مقتول قبل از مرگ ضربات شوکر خورده را دیدم، اما فیلمی از قسمتی که می‌گویند اسپری فلفل به او زده اند، ندیدم.

بازپرس ویژه قتل ادامه داد:همین که یک نفر توسط مردم کتک بخورد برای من جای سوال دارد البته مامور میخواسته شرایط را کنترل کند و البته باید خویشتن‌داری بیشتری به خرج میداد اما مردم چرا او را کتک زده اند؟

احمدی نژاد ضمن اظهار تاسف از این موضوع، گفت: در صحبتی که تلفنی با کسبه و اهالی داشتم، اظهار میکردند که این فرد شیشه مصرف کرده بوده و دست به تخریب و فحاشی زده است اما این اظهارات مردمی است و باید حتما با تحقیقات میدانی دقیقتر بررسی شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.