شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

پیشرفت ۵۰ درصدی اجرای خط انتقال فاضلاب فامنین

خط انتقال آب

همدان- معاون توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: از پیشرفت ۵۰ درصدی اجرای خط انتقال شبکه فاضلاب فامنین پیشرفت کرده است

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان همدان فرهادبختیاری فر اظهار کرد: محل تصفیه‌خانه و مسیر خط انتقال شبکه فاضلاب فامنین مطالعه شده و خط انتقال آن به طول ۴ هزار و ۹۰۰ متر طراحی شده است.

بختیاری فر افزود: با عقد قرارداد برای اجرای خط انتقال فاضلاب با شرکت فراز پیمان آرتان غرب ۲ هزار و ۳۰۰ متر خط انتقال فاضلاب به قطر ۵۰۰ میلی‌متر از جنس پلی اتیلن کاروگیت فاضلابی اجرا شده که حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: دیوارکشی محل تصفیه‌خانه با اجرای دیوار پیش ساخته بتنی پس از خرید قطعات بتنی و عقد قرارداد در حال انجام است که تاکنون دو ضلع آن انجام شده و ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: مطالعات شبکه جمع‌آوری فاضلاب معابر داخلی شهر به علت کم‌کاری مشاور طرح فسخ و با مشاور جدید جهت بروزرسانی در دست پیگیری است که تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.

بختیاری‌فر با بیان اینکه سال مبدا بهره‌برداری از طرح فاضلاب فامنین سال ۱۴۰۳ و سال مقصد ۱۴۲۸ با جمعیت حدود ۲۰ هزار نفر تعیین شده است خاطرنشان کرد: تولید سرانه فاضلاب در سال مقصد برابر ۱۴۸ لیتر در شبانه روز است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.