جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱

افزایش سطح حفاظت امنیتی از جو بایدن

بایدن

هم زمان با افزایش احتمال پیروزی جو بایدن نامزد دمکرات در پنجاه و نهمین دور انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شبکه سی‌ان‌ان از استقرار بیشتر نیروهای سرویس مخفی ایالات متحده در محل سکونت وی خبر داد.

قدس آنلاین: این مطلب از سوی دو منبع امنیتی به سی‌ان‌ان تائید شده است. یکی از این منابع اعلام کرد که از هفته گذشته یک تیم امنیتی برای حفاظت از بایدن به حالت آماده باش درآمده است. به گفته وی این تدابیر مطابق با برنامه صورت گرفته و حامل پیام خاصی نیست. 

این مقام امنیتی که نامش ذکر نشده است ،‌ادامه داد که افزایش تدابیر امنیتی به طور معمول در جریان انتخابات افزایش می یابد، اما سرویس مخفی ایالات متحده تلاش کرده تا با احتیاط رفتار کند که درباره نتیجه انتخابات سوء برداشت نشود.

چهارشنبه گذشته سی‌ان‌ان از مشاهده تجهیزات امنیتی در کاروان حامل بایدن خبر داد که مشابه تجهیزاتی است که برای رییس جمهوری آمریکا استفاده می‌شود.

سخنگوی سرویس مخفی ایالات متحده از ارائه هرگونه اظهار نظر طفره رفت و به سی‌ان‌ان گفت: بنا به دلایل امنیتی، این سازمان به طور کلی و یا جزئی امکان بحث درباره روش‌ها و یا منابعی که برای ماموریت ها استفاده می‌کند ندارد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.