سه‌شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

فرماندار همدان:

مردم از مراجعه به ادارات برای انجام کارهای غیرضروری خودداری کنند

فرماندار همدان

همدان - فرماندار شهرستان همدان از مردم خواست مراجعه به ادارات برای انجام کارهای غیرضروری را به حداقل ممکن برسانند.

به گزارش قدس آنلاین حسین افشاری اظهارکرد: تک تک افراد سفیر مراقبت از خود و جامعه هستند و در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نقش مهمی دارند، از همکاری اصناف همدان، بساط گستران و مشاغل غیر ضروری که علیرغم مشکلات اقتصادی در راستای سلامت جامعه همکاری مطلوبی با دولت دارند قدردانی کرد.

وی با تاکید بر اینکه ادارات و دستگاه‌های اجرایی غیر ضروری طبق دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا در شرایط فعلی حداکثر می‌توانند از یک سوم کارکنان در محل کار استفاده کنند، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تا حد امکان نسبت به دورکاری و ارائه خدمات غیر حضوری و کاهش کارکنان خود در محل کار اقدام کنند.

فرماندار شهرستان همدان از مردم خواست مراجعه به ادارات برای انجام کارهای غیرضروری را به حداقل ممکن برسانند و اظهار کرد: تاکسی‌های اینترنتی شامل اعمال محدودیت‌های تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد نمی‌شوند و در کنار سایر خودروهای عمومی می‌توانند فعالیت داشته باشند.

افشاری با اشاره به فعال بودن عرضه کنندگان مواد غذایی در محله‌ها عنوان کرد: مردم حتی المقدور به مراکز پرتردد مانند بازار میوه سر گذر کمتر مراجعه کنند ضمن اینکه حدود ۹۰ درصد مردم و اصناف محدودیت‌های اعلام شده را رعایت کرده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.