دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

سخنگوی شرکت توزیع برق مشهد:

احتمالا مشهد دیگر خاموش نمی‌شود

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: خوشبختانه در چند روز اخیر مشکلی از لحاظ تامین برق نداشتیم و برنامه‌ای برای خاموشی در سطح شهر هم وجود ندارد.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا کاشی درخصوص نحوه ادامه خاموشی‌ها در مشهد اظهار کرد: چند روزی است که خوشبختانه مشکلی برای تامین برق در کشور مطرح نیست و احتمال قطعی برق بسیار کم است. همچنین با توجه به خساراتی که هنگام قطعی برق به فعالیت‌های کارخانه‌ای وارد میشد، با صاحبان صنایع و کارخانه‌ها در کل کشور تفاهم نامه وضع شده و هماهنگ می‌باشند.

وی درخصوص خسارات وارده به کارخانه‌ها هنگام قطعی برق با بیان اینکه هر برنامه ای که در مدیریت اضطرار بار اتفاق می‌افتد از مرکز دیسپاچینگ به ما اعلام می‌کنند، یعنی کمبودی‌ است که در کل کشور اتفاق می‌افتد و تنها مربوط به مشهد نیست، ادامه داد: برای اینکه کارخانه‌ها و صنایع با خسارت کمتری رو به رو شوند، با آنها تفاهم نامه امضا کرده و در مدت زمانی که با ما همکاری میکنند، براساس تفاهم نامه، پاداش‌هایی را برایشان در نظر می‌گیریم.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد همچنین افزود: با توجه به اینکه این موضوع،  مسئله‌ای ملی و سراسری است با فرمانداری، استانداری، سازمان صمت و مرکز شهرک‌های صنعتی هماهنگ هستیم تا کمترین لطمه را به فعالیت‌های صنایع و کارخانه‌ای وارد کنیم.

کاشی تاکید کرد: خوشبختانه در چند روز اخیر مشکلی از لحاظ تامین برق نداشتیم و برنامه‌ای برای خاموشی در سطح شهر هم وجود ندارد.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.