چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

ارشد نظامی آجا در شمال شرق کشور:

انقلاب اسلامی روحیه عزت را در همه ملتهای مظلوم جهان تقویت کرد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش گفت: انقلاب اسلامی با ویژگی‌های اسلامیت، نفوذ و قدرت معنوی، وحدت تمام آحاد ملت، ایثار و شهادت طلبی مردم، استقلال‌طلبی، آزادی خواهی، سازش ناپذیری و عدم وابستگی به سایر کشورها روحیه عزت و خودکفایی را در تمام ملت‌های مظلوم جهان تقویت کرده است.

به گزارش قدس آنلاین، امیر سرتیپ ستاد رضا آذریان در پیام خود به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ملت ایران با خواست و اراده خود که متکی بر مکتب و آرمان‌های ملی و مذهبی ما بود انقلابی را با رهبری امام راحل‌ (ره) به پیروزی رساند که امروز با صلابت و اقتدار به چهل و دومین سالگرد پیروزی خود رسیده است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران امروز به قدرتی مستقل و قدرتمند تبدیل شده که امنیت و ثبات خود را با اتکا به جوانان انقلابی و مردم خود در منطقه حفظ کرده است. در طول سالیان پس از پیروزی انقلاب، کشورهای بیگانه با روش‌های مختلفی از جمله تهاجم نظامی و فرهنگی و اقتصادی برای مقابله جمهوری اسلامی تلاش کرده‌اند اما ملت ما تحت هدایت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از تمامی مشکلات عبور کرد.

او اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارتشی مردمی و آزادی‌خواه از همان ابتدا در کنار مردم قرار داشت و در طول تمامی این سال‌ها همواره در پاسداری و دفاع از آرمان انقلاب و اسلام پیش قدم بوده است و امروز به برکت انقلاب اسلامی، ارتشی که وابستگی زیادی به سایر کشورها داشت خود کفا شده و در تولید سامانه‌ها و تجهیزات دفاعی یکی از قدرت‌های منطقه است.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.