جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹

برطرف شدن موانع قانونی، شرط حمایت شهرداری مشهد از شهر خودرو

شهرخودرو

شهردار مشهد در خصوص حمایت شهرداری از تیم شهر خودرو گفت: زمانی که از سمت نهاد تخصصی و دولت تصمیم بر این شود که موانع قانونی برطرف شده و باید این حمایت انجام شود، این کار را انجام می‌دهیم.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا کلائی امروز در جمع خبرنگاران در محل تمرین بازیکنان تیم شهرخودرو، اظهار کرد: ما وظیفه ذاتی در خصوص ورزش نداریم و باید آن چیزی را که مردم شهر می‌خواهند به آن‌ها بدهیم، متولی اداره ورزش و جوانان و بالاتر از آن نماینده استاندار است.

شهردار مشهد با بیان اینکه زمانی که از سمت نهاد تخصصی و دولت تصمیم بر این شود که موانع قانونی برطرف شده و باید این حمایت انجام شود و مردم هم این را می‌خواهند، این کار را انجام می‌دهیم، ادامه داد: دو سال پیش نیز این اتفاق افتاده بود و ما ورود کردیم، امروز هم این اتفاق افتاده است، بنده هم معمولا اهل قول دادن بی‌دلیل نیستم.

وی افزود: امروز آمدیم خدا قوتی به دوستان بگوییم و نشان دهیم که پای کار هستیم، من فکر می‌کنم با مجموع اطلاعاتی که وجود دارد، که از جمله پیدا کردن یک مالک مناسب و دائمی در صنعت است که نامه‌نگاری‌های آن را هم قبلا انجام داده بودیم و همچنان از سمت وزارت رفاه پیگیر هستیم، رئیس مجمع نمایندگان نیز پیگیر این موضوع است و همچنین حمایت‌هایی که هم اکنون باید به لحاظ روند فعالیت تیم اتفاق بیافتد هر دو را انجام خواهیم داد.

کلائی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر رفع ایراد مصوبه و مشکل انتقال مالکیت تیم، بیان کرد: از جزئیات این مسئله اطلاعی ندارم، بنده با آقای اصولی صحبت کرده‌ام و خوشبختانه گفتند که مشکل حل شده است، با آقای فتاحی هم صحبت کردم و به همین دلیل امروز به اینجا آمدم.

انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.