دلار

کل اخبار:448

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۸ ۱۵:۰۸

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۰۸

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۴ میلیون و ۳۹۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۳۱۴ هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۸ ۱۵:۰۶

  لاریجانی در نشست فراکسیون شفاف‌سازی و انضباط مالی:

  ریشه تلاطم ارزی شخصی خارج از کشور است

  رئیس مجلس از ریشه‌ تلاطم‌ ارزی اخیر در کشور خبر داد و گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم شخصی که به صحنه تلاطم ارزی ورود کرد اصل ریشه او در کشور دیگری بود؛‌ او در اصل با ارتباط با آن کشور این کارها را انجام می‌داد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۸ ۱۳:۱۶

  نبض تند بازار در غیاب سلطان سکه

  پیش‌بینی‌ای وجود ندارد، دلار هرچه افسارگسیخته‌تر پیش‌ می‌رود. دلار ۱۱ هزار تومان؛ رقمی که فعالان بازار می‌گویند دیگر در بازار رقابتی شکل نمی‌گیرد و برخی بزرگان و خواص، دورهم برای آن قیمت تعیین می‌کنند و با عنوان «دلار دورهمی» شهره شده است.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۸ ۱۲:۲۹

  واکنش سلیمی عضو هیات مدیره بانک خاورمیانه به گرانی دلار:

  دلار ۱۰ هزار تومانی فاجعه است

  سلیمی گفت: افزایش بی‌سابقه قیمت دلار در ماههای اخیر به ویژه در چند روز گذشته ناشی از بی برنامگی و عدم هماهنگی اقتصادی در کشور است. دلار ۱۰ هزار تومانی یعنی فاجعه و به خودی خود نشان می‌دهد که نمی‌توان آینده را برای بعد از تحریمها در چند ماه دیگر پیش بینی کرد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۸ ۱۱:۴۵

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

  با دلار ۱۰ هزار تومانی هم نمی‌توانیم صادرات کنیم

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کوچک سازی لازم است اما اکنون زمان آن نیست؛ چرا که مردم با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند و باید به مشکلات مردم رسیدگی شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۶

  چگونه بازار ارز به ثبات می‌رسد؟

  در حال حاضر انعقاد پیمان پولی و استفاده از آن در مبادلات، به رویه رایج کشورها جهت تسهیل و کاهش هزینه های تجارت و از طرفی مدیریت مؤثر بازار ارز تبدیل شده که با تبدیل نظام پرداخت دلاری نیاز به ارز ثالث را از بین می برند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۶ ۱۴:۱۶

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۰۶

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳میلیون و ۵۴۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۷۷هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۶ ۱۰:۱۵

  بانک مرکزی اعلام کرد؛

  ورود دلار به کانال ۴۴۰۰تومان

  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۳ ارز از جمله دلار نسبت به روز پنج شنبه افزایش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ ۲ ارز نیز ثابت ماند.

 • ل ۱۳۹۷-۰۵-۰۳ ۱۷:۰۴

  چین 16 میلیارد دلار تعرفه بر کالاهای آمریکایی اعمال می کند

  چین اعلام کرد به منظور مقابله به مثل با آمریکا در جنگ تجاری، آماده اعمال 16 میلیارد دلار تعرفه بر روی کالاهای وارداتی از این کشور است.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۳ ۱۴:۰۹

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۰۳

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۶۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۵:۳۲

  قیمت نفت دوباره افت کرد

  در پایان معاملات روز دوشنبه، درحالی‌که با بالا گرفتن تنش‌ها بین ایران و آمریکا قیمت نفت بالا رفته بود، با بازگشت تمرکز به سوی عرضه بیش از حد، دوباره افت کرد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۰:۱۹

  دلار گران و یورو ارزان شد

  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله دلار نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۲۰ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۱ ۱۲:۲۹

  نرخ رسمی دلار ۴۳۷۳ تومان رسید

  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۳۸ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به دیروز افزایش یافت و تنها قیمت لیر سوریه ثابت ماند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۱ ۱۲:۱۴

  روزهای جدید در بازار ارز؟

  روز گذشته، قیمت دلار و سکه با عبور از سطوح مقاومتی، به مرزهای جدید وارد شدند. در اولین روز هفته، دلار توانست تا محدوده ۸ هزار و ۵۰۰ تومان صعود کند. دلار که پنج‌شنبه در محدوده ۸ هزار و ۲۸۰ تومان قرار داشت، با افزایش روز ابتدایی هفته از دامنه ۱۴ روزه خارج شد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۰ ۱۳:۴۶

  دلار و سکه به مرزهای حساس رسیدند

  روز پنج‌شنبه، سکه تمام بهار آزادی و دلار روند افزایشی را ادامه دادند تا به مرزهای حساس مقاومتی برسند. در آخرین روز هفته، سکه ۱۱۰ هزار تومان افزایش را به ثبت رساند و روی قیمت ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان قرار گرفت.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۰ ۱۰:۲۲

  نرخ ۳۰ ارز صعودی شد/دلار آمریکا گران شد

  ارزش ۳۰ ارز در بازار بین بانکی روند صعودی به خود گرفت و یک ارز بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۸ ۱۱:۳۹

  نقش سکه‌های پیش‌فروش در افزایش قیمت سکه

  روز چهارشنبه، سکه تمام بهار آزادی افزایش دیگری را تجربه کرد و در آستانه کانال ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی به کار خود پایان داد. در پنجمین روز هفته، سکه با ۶۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان رسید.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۶ ۱۰:۴۴

  رشد قیمت ۳۳ ارز در بازار بین بانکی در ۲۶ تیر

  ارزش ۳۳ ارز در بازار بین بانکی روند صعودی به خود گرفت و ۲ ارز بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۵ ۱۴:۲۵

  واکنش بازار سکه به تک نرخی شدن ارز

  بیست و یکم فروردین ماه سال جاری بود که دولت با اعلام سیاست جدید خود مبنی بر تک نرخی کردن ارز اقدام به کنترل بازارها کرد، در این میان بازار سکه و طلا از اولین بازارهایی بود که به این تصمیم واکنش نشان داد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۴ ۱۵:۳۴

  بانک مرکزی اعلام کرد؛

  نرخ انواع ارز ثابت ماند/ هر دلار ۴۳۲۷ تومان

  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت بود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۳ ۱۱:۱۸

  خرید و قاچاق ۳/۵ میلیون سکه به سلیمانیه عراق

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از خروج سه میلیون و ۵۰۰ هزار سکه از کشور و انتقال آن به سلیمانیه عراق خبر داد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۱ ۱۲:۱۳

  دلار در بازار ثانویه ارز چند؟

  بازار ثانویه ارز درحالی آغاز به کار کرد که معاملات نخست نشان داد قیمت توافقی دراین بازار تفاوت چندانی با بازار قاچاق ارز ندارد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۹

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۴/۱۷

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۲میلیون و ۸۶۸هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۵۵هزار تومان فروخته می‌شود.

 • نعمت الله سعیدی ۱۳۹۷-۰۴-۱۵ ۰۱:۰۴

  اعتباردلار و چشم‌بندی استعمار

  نعمت الله سعیدی

  تئوری‌ها فقط وقتی از جنس حجاب باشند، ممکن است خطرناک شوند! تئوری‌های خطرناکی که البته براحتی می‌توان هنگام انتخابات‌های سیاسی، خنثی شان کرد!

 • آمریکا ۱۳۹۷-۰۴-۱۴ ۱۳:۰۱

  راشاتودی:

  دلار از ذخایر روسیه حذف می‌شود/هژمونی اقتصادی آمریکا رنگ می‌بازد؟

  راشاتودی اعلام کرد: روسیه گام‌های حذف دلار از ذخایر روسیه را برداشته و آرام آرام به پیش می‌برد، این کشور ارزهای یوان و طلا را جایگزین دلار می‌کند.

 • دلار ۱۳۹۷-۰۴-۱۴ ۰۹:۱۱

  ویلیام انگدال

  سیستم دلاری، پاشنه آشیل هژمونی آمریکا

  موقعیت آمریکا در جهان از سال ۱۹۴۵ به این سو بر دو رکن بنا شده: برتری همه جانبه نیروی نظامی آمریکا و نقش دلار به عنوان ارز جهانی. همین دلار است که امروز به پاشنه آشیل هژمونی آمریکا تبدیل شده است.

 • یوان چین دلار آمریکا ۱۳۹۷-۰۴-۱۳ ۱۵:۴۹

  چین حذف دلار را آغاز کرد

  راشاتودی اعلام کرد: بانک‌های دولتی چین دلارهای مردم را جمع‌آوری می‌کنند تا ارزش یوان در برابر دلار تقویت شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۱ ۱۴:۳۰

  معامله ارز در بورس کلید خورد

  اوراق گواهی صادراتی ارز با نرخ یورو در سامانه پس از معاملات درج شد تا شرایط برای آغاز معاملات این گواهی در بورس اوراق بهادار تهران مهیا شود. البته معاون بازار شرکت بورس تهران اعلام کرد: آغاز به کار معاملات گواهی ارزی منوط به انتشار اطلاعیه از سوی شرکت بورس تهران است.

 • تیام - جپاروف ۱۳۹۷-۰۴-۱۰ ۱۸:۱۰

  چالش جدید باشگاه استقلال با افزایش مشکلات مالی

  جپاروف و تیام فعلا به ایران برنمی‌گردند!

  عدم پرداخت مطالبات معوقه بازیکنان خارجی استقلال سبب شده که بازیکنان سرشناس این تیم از جمله تیام و جپاروف از شرکت در تمرینات گروهی این تیم خودداری کنند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۰ ۱۳:۵۱

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۴/۱۰

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دومیلیون و ۸۵۰هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۳۵هزار تومان فروخته می‌شود.