دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱

نوبخت :

بودجه مربوط به کمیته امداد ۱۰۰ در صد پرداخت می‌شود

نوبخت-کمیته امداد رشت

رشت- رئیس سازمان برنامه بودجه کشور گفت: کاهش فقر مطلق و به صفر رساندن آن در سال ۹۷ از مهمترین برنامه‌های دولت است و بودجه مربوط به کمیته امداد ۱۰۰ درصد پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در مراسم نمادین و هم‌زمان بهره‌برداری از یک هزار و ۷۰۰ مسکن محرومان در سالن شهدای ناجا در رشت با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: افتتاح واحدهای تولید بزرگ و کارهای عمرانی به‌اندازه ساخت واحدهای مسکونی مورد رضایت خداوند نیست و ارزش این ساخت واحدهای مسکونی خیلی بالاتر است.

 وی با اشاره به ازبین رفتن فقر مطلق تا پایان کار دولت گفت: ایجاد یک‌ میلیون ۳۳و  هزار فرصت شغلی جزو برنامه‌های دولت بوده و باید تلاش کرد که این موضوع محقق شود.

نوبخت با بیان اینکه در سال جاری ۹۳ میلیارد تومان تولید ناخالص داخلی ایران افزایش پیدا کرد گفت:  ایران هجدهمین  کشور ازلحاظ قدرت مالی در جهان است.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به پرداخت یارانه‌ها به مردم گفت: در بیست و ششم هرماه سه هزار ۸۰۰ میلیارد تومان یاران پرداخت شود و سر ماه نیز باید حقوق کارمندان پرداخت شود.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران طبق گفته کارشناسان وضع اقتصادی و اجتماعی‌اش از آمریکا، چین، روسیه و ترکیه به‌مراتب بهتر است.

وی با اشاره به اینکه باید مسئولان استانی به فکر مردم باشند افزود: باید برای حل مشکلات زلزله‌زدگان کرمانشاه اقدام کرد و کارهای بزرگی برای این مردم انجام دهند تا هر چه سریع‌تر مشکلاتشان برطرف شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.