شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳

طی نامه‌ای صورت گرفت

تقدیر بسیج دانشگاه تهران از علی‌عسگری برای انتصاب جوانی متخصص و متعهد در مدیریت شبکه سه

علی عسگری

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی نامه‌ای ضمن قدردانی از رئیس رسانه ملی برای انتصاب فروغی به عنوان مدیر شبکه سه، نوشت: این انتصاب اقدامی به‌جا، تحسین‌برانگیز و البته شجاعانه‌ بود که بذر امید و نشاط را در دل دانشجویان انقلابی کاشت.

به گزارش قدس آنلاین، بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی نامه‌ای ضمن قدردانی از رئیس رسانه ملی برای انتصاب فروغی به عنوان مدیر شبکه سه، نوشت: این انتصاب اقدامی به‌جا، تحسین‌برانگیز و البته شجاعانه‌ بود که بذر امید و نشاط را در دل دانشجویان انقلابی کاشت. این امر در کنار انتصاب‌های امیدوارکننده سابق در سازمان از جمله شبکه مستند، شبکه امید و شبکه کودک؛ از اراده برای به کارگیری نسل جدید و تازه‌نفس جوان، انقلابی و متخصص در سطوح بالای آن سازمان خبر می‌دهد.

متن این نامه در ادامه آمده است:

« جناب آقای دکتر علی عسگری

ریاست محترم رسانه ملی

سلام علیکم

رسانه در هر کشوری مهمترین بستر برای پرورش و رشد افکار عمومی است. در سالهای اخیر تکثیر و تکثر ابزارهای ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی و تولیدات روزافزون در داخل از سویی، و سرمایه‌گذاری گسترده دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی عزیز بر روی جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای از سوی دیگر؛ اهمیت «رسانه و مدیریت رسانه» را چندین برابر کرده است.
جنگی که به تعبیر رهبر انقلاب، نتیجه شکست در آن، انحلال درونی و استحاله‌ داخلی جمهوری اسلامی از طریق تغییر باورها و سست کردن ایمان مردم و به‌ویژه جوانان است.

انتصاب رئیس سازمان صدا و سیما توسط بالاترین رکن قانونی کشور نیز، نشان از حساسیت این جایگاه دارد. آنچه در این جنگ رسانه‌ای می‌تواند سازمان صدا و سیما را بیش از پیش فعال و پویا و کنش‌گر سازد و اهداف مدنظر را در دسترس‌تر کند، به کارگیری نیروهای متخصص و متعهدی است که هم این عرصه را درست بشناسند و هم جرات و جسارت اقدام به موقع داشته باشند.

در این بین انتصاب آقای فروغی به عنوان مدیر شبکه سه که پیشتر رئیس بسیج آن سازمان بوده‌اند، اقدامی به‌جا، تحسین‌برانگیز و البته شجاعانه‌ بود که بذر امید و نشاط را در دل دانشجویان انقلابی کاشت. این امر در کنار انتصاب‌های امیدوارکننده سابق در سازمان از جمله شبکه مستند، شبکه امید و شبکه کودک؛ از اراده برای به کارگیری نسل جدید و تازه‌نفس جوان، انقلابی و متخصص در سطوح بالای آن سازمان خبر می‌دهد.

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران ضمن تقدیر از این انتصاب امیدبخش، آرزو می‌کند سایر مدیران کشور در سازمان‌ها و نهادهای مختلف نیز با ورود جوانان متخصص و متعهد،زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور باشند.»

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.