پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰

الهام غفوری: مراسم تشییع "خشایار الوند" به زودی اعلام می شود

1

تهیه کننده سریال پایتخت با اشاره به اینکه در حال حاضر کارهای پزشک قانونی نویسنده فقیدمان انجام می شود، گفت: مراسم تشییع خشایار الوند را به زودی اعلام می کنیم.

به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین، خشایار الوند که ساعاتی پیش درگذشت چند روز گذشته گفت: متن فیلمنامه کار آماده است و موقعیت های طنزی را در این اسپیشال اپیزود شب عید درنظر گرفتیم که به واقع قهقهه می زنند و قدری از این آلام زمانه شان کاسته شود.

 وی با اشاره به اینکه همیشه دنبال سرگرم کردن و شاد کردن مردم بوده ایم، خاطرنشان کرد: هیچ وقت نیت رفتار تصنعی با مخاطب نداشتیم و با خلاقیت به سراغ شاد کردن و سرگرم کردن مخاطب بوده ایم. بارها گفته ام موقعیت‌های "پایتخت" در مقایسه با کارهای دیگر خیلی رئال و باورپذیر است و تقریبا فانتزی نیست. در این اپیزود ویژه هم همین کار را انجام می‌دهیم.  

الوند با اشاره به ادامه موقعیت های پایتخت بعد از یک سال و نیم اتفاقات داعش، گفت: حدود یک و نیم سال بعد از سفر و اتفاقات سوریه در اپیزود شب عید اتفاق می افتد. همان طور که خانم غفوری گفتند همه بازیگران پایتخت با اینکه گرفتار بودند در این تک قسمت حضور دارند. از طرفی علیرضا خمسه هم گفته بود باباپنجعلی هم در ادامه پایتخت حضور دارد چون کشتن بابا پنجعلی به صلاح نبود.

محسن تنابنده طراح و بازیگر پایتخت هم  گفت:واقعا یک نویسنده خلاق را از دست دادیم و الان با آلام و ناراحتی که دارم می توانم بگویم بدون خشایار الوند ادامه پایتخت سخت است.

الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت  گفت: مراسم تشییع خشایار الوند را بعد از پایان مراحل پزشکی قانونی اعلام می کنیم. ولی می دانم بعید است فردا انجام شود؛ نمی دانم با این عزایی که برای پایتختی ها آغاز شد چگونه از چند روز آینده کار شب عید را کلید بزنیم. الوند فقط یک نویسنده عادی نبود او راهبر و طراح بزرگی برای ساخت موقعیت های طنز رئال و باورپذیر بود.

به گزارش تسنیم، خشایار الوند نویسندگی سریال‌هایی چون مردهزارچهره شب های برره باغ مظفر پایتخت علی البدل قهوه تلخ و غیره را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.