دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

احسان عبدی پور:

اسپانسرها پای بازیگران را به اجرا باز کردند

 زهره کهندل

تلویزیون

این روزها موج انتقادها از به کارگیری چهره‌های سینمایی برای اجرای برنامه در صدا و سیما بالا گرفته است. احسان عبدی‌پور، کارگردان و برنامه‌ساز تلویزیونی هم در این باره معتقد است که اسپانسرها، پای بازیگران را به اجرای تلویزیونی باز کردند.

او درباره شکل‌گیری موج مجری- بازیگری در تلویزیون و اینکه کفگیر صدا و سیما به ته دیگ خورده که از ستاره‌های سینمایی برای دیده شدن برنامه‌هایش استفاده می‌کند، به خبرنگار ما گفت: اگر عمق این ماجرا را ببینید به اسپانسرها می‌رسید، اسپانسرهایی که دستمزدهای میلیاردی به این بازیگران می‌دهند. این تصمیم در تلویزیون گرفته نشده است و از بیرون به آن تحمیل می‌شود، ضمن اینکه این ماجرا برای تلویزیون هم دنیا دارد هم آخرت، یعنی هم اسپانسر جذب می‌کند و هم مخاطب.

کارگردان فیلم «پاپ» که این روزها مشغول ساخت فیلم جدید خود است و تمایلی به صحبت درباره جزئیات آن ندارد، درباره احتمال ساخت فصل دوم مجله تلویزیونی کیوسک که اجرای آن را برعهده داشت، عنوان کرد: کیوسک از همان ابتدا قرار بود گعده‌ای درباره مسائل اساسی سینما باشد و برنامه‌ای بود که برای 26-25 قسمت قراردادش بسته شد. صحبتی از فصل دوم این برنامه نشده است و بنا دارم که فیلم جدیدم را بسازم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.