دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

معاون استاندار در گفتگو با قدس آنلاین:

۲۴۰مدیر استان خراسان رضوی در محل خدمت شان سکونت ندارند

مدیران پروازی

معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: ۲۴۰ مدیر در دستگاه های مختلف استان در محل خدمت خود سکونت ندارند.

کوکب موسوی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت: بیشترین شهرستان های استان خراسان رضوی که مدیران آنها در مکان خدمتی شان استقرار و یا به عبارتی سکونت ندارند شامل داورزن، خلیل آباد، زاوه و  باخرز هستند.

وی با بیان اینکه  ۲۴۰ مدیر استان  در محل خدمت خود سکونت ندارند ، تصریح کرد: در شهرستان داورزن ۱۱، بردسکن ۱۱ ، خلیل آباد ۴۰، فیروزه ۲۴ ، زاوه ۲۴و  باخرز۷ مدیر مستقر نیستند  و یا به عبارتی سکونت ندارند.

موسوی در پاسخ به این سوال که برخی مدیران دلیل عدم سکونت را نبود منزل مناسب عنوان کرده اند ، اظهار داشت: این موضوع صحت دارد و مدیران در برخی شهرستان ها به دلیل  نبود مسکن مناسب استیجاری و منزل سازمانی استقرار ندارند، اما اینکه عنوان شود مدیر به دنبال خانه های اشرافی و بزرگ در این شهرستان ها است صحیح  نمی باشد .

معاونت توسعه مدیریت و منابع  استانداری خراسان رضوی افزود: طبق مصوبه وزارت کشور فرمانداران، بخشداران و مدیران کل دستگاه های ستادی حتما باید در منطقه خدمت خود سکونت داشته باشند که به دلیل عدم سکونت دو بخشدار در سبزوار و خلیل آباد تغییر آنها به زودی انجام خواهد شد.

موسوی بیان داشت: در مورد سکونت شهردار کاشمر نیز طبق مکاتبه ای که نماینده مجلس در این شهرستان با وزارت کشور داشته است، نامه ای از این وزارتخانه به دفتر امورشهری و  شوراهای خراسان رضوی ارسال شده و در آن شهردار کاشمر بر اساس  مدارک پیوست نامه ارسالی نماینده از جمله گواهی اشتغال به تحصیل همسر شهردار کاشمر و بر مبنای تبصره ذیل ماده ۴ دستور العمل ۵۶۶۲۸  از شرایط سکونت در محل خدمت استثناء شده است. 

وی در مورد سکونت استاندار خراسان رضوی نیز گفت: استاندار با خانواده در شهر مشهد سکونت دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.