پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

هواشناسی|تداوم بارش در ۵ استان طی امروز/افزایش آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی

هواشناسی خراسان رضوی

سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها طی امروز پنجشنبه در ۵ استان و افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تا دوشنبه آهفته آینده خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز پنجشنبه برای برخی مناطق استان های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و جنوب خراسان جنوبی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برف و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

از امروز تا اواسط هفته آینده در اکثر مناطق کشور جوی پایدار پیش بینی شده و به تدریج در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش غلظت آلاینده ها روی می دهد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی آسمان تهران امروز و فردا صاف همراه با غبار محلی است. روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده آسمان پایتخت صاف و غبارآلود پیش بینی شده و بر غلظت آلاینده های جوی طی این سه روز افزوده خواهد شد. کمینه و بیشینه دمای امروز در تهران به ترتیب 11 و 2 درجه خواهد بود.

برای شهر مشهد نیز طی امروز هوا نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی با احتمال بارش پراکنده و فردا جمعه صاف تا قسمتی ابری همراه با مه صبحگاهی گاهی وزش باد پیش بینی شده است. کمینه دمای امروز و فردا مشهد صفر درجه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.