پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸

استقلال پایان همکاری با استراماچونی را اعلام کرد

استراماچونی

باشگاه استقلال روز پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای به صورت رسمی پایان همکاری این باشگاه با «آندره‌آ استراماچونی» را اعلام کرد.

به گزارش قدس آنلاین در بیانیه‌ای که در خروجی سایت باشگاه استقلال قرار گرفته آمده است:

«وی از ابتدای ترک تهران بارها اعلام کرده بود که بلافاصله پس از دریافت مطالباتش به کار خود باز می‌گردد اما متأسفانه بعد از پرداخت مطالبات مربوطه از مسیر مورد نظر و مورد تأیید در ایتالیا مجدداً در یازده بند خواسته‌های جدیدی مطرح شد که پذیرش برخی از آنها مغایر با قرارداد منعقده بود. به همین دلایل هفته گذشته در چنین روزی باشگاه استقلال این موضوع را مختومه اعلام کرد اما با نهایت حسن نیت و برای آخرین بار و به اصرار هواداران و دعوت مدیر برنامه وی جهت مذاکره مجدد، هیات سه نفره ایرانی متشکل از خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه و رحمان رضایی و علی خطیر همراه یک وکیل سوئیسی در قطر با ماتزیلی وکیل آقای استراماچونی به مذاکره پرداختند که در کمال ناباوری مورد تکذیب ایشان قرار گرفته که این یک بی‌اخلاقی بزرگ است.

باشگاه استقلال از ابتدای همکاری با وی، رفتارهای غیرحرفه‌ای و غیرمؤدبانه را تحمل کرده که شدت این بی‌احترامی‌ها در سه هفته گذشته و در جریان مذاکرات به اوج خود رسیده بود.

متاسفانه شیوه رفتاری به گونه‌ای است که مدام باید برای اثبات ادعاهای کذب، اسنادی ارائه شود که احتمال دارد منجر به دردسرهای حقوقی برای باشگاه استقلال شود و طرف مقابل نسبت به این موضوع آگاه است! به همین دلیل ضمن اعلام پایان همکاری با استراماچونی و تاکید براینکه باشگاه استقلال دیگر به شرایط سه هفته گذشته بازنخواهد گشت، به اطلاع هواداران می‌رسانیم که در اسرع وقت سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال معرفی خواهد شد.

خلاصه مذاکرات دوحه: مذاکرات شفاهی و مکتوب ساعت ۲۴ روز چهارشنبه به پایان رسید. پیش از این در سه روز گذشته باشگاه منتظر پاسخ نهایی طرف مقابل بود که پاسخ مثبتی دریافت نشد. باشگاه پذیرفته بود که پول نیم‌فصل دوم استراماچونی را در اقساط کمتر پرداخت کند و بودجه نقل و انتقالات و سایر شروط نیز به توافق وکلای طرفین رسیده بود.»

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.