دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجاند:  

تبیین گفتمان انقلاب در لایه های جامعه ضروری است

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجا

زنجان-معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی باید به زبان ساده به افرار کم سواد بیان شود.

به گزارش خبرنگارقدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی سواد آموزی :معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان  افزود: در دهه پنجم انقلاب اسلامی و همزمان با ایام ا... دهه فجر به منظور ارتقاء اطلاعات و دانشِ آموزش دهندگان در حوزه وظایف و تکالیف افراد ، امسال مسابقه بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب در سطح استان برگزار می شود. 
فرحناز فتحی ادامه داد: مسابقه انشاءنویسی با موضوع "گفتمان مکتب امام (ره) و یاران ایشان با محوریت شخصیت شناسی سردار شهید قاسم سلیمانی برای سوادآموزان دوره انتقال برگزار می شود.
وی هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد فضای گفتمان سازی عنوان کرد و افزود: شناخت مکتب تربیتی سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت در میان افراد کم سواد ضروری است.
 و ی گفت: به منظور افزایش انگیزه برای مطالعه و ارتقاء سلامت اندیشه ای با تمرکز بر فرهنگ کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی متناسب با شعار سال "رونق تولید" به طور همزمان برای تمام سوادآموزان دوره انتقال استان برگزار می شود.
فتحی تاکید کرد: باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و گام های توسعه ای نظام در چهار دهه بعد از انقلاب با زبان ساده و بیان همه فهم به ویژه برای افراد بی سواد و کم سواد بازگویی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.